Etamine başladım

Anahtar Etamin Şablon

Herkese merhabalar!

Etamine başladım dedim, ama tabii yeni başlamadım. Yıllar önce de (gençken diyeceğim müsadenizle ya da çocukken diyelim :) ) denemelerim olmuştu. Her zaman etamin yaparken çok keyif aldığımı hatırlıyorum. Yalnız bir etamin seccade işleme maceramız var, hatırladıkça annemde boyun ağrılarına neden oluyor :) Onu da başka bir yazıda göstereyim.

Gelelim bugünlerde bende filizlenen etamin aşkına.

etamin2

Boş durmayı seven biri değilim. En ufak bir boşlukta (akşam tv izlerken, akşam yemeğinden sonra vs..) instagramda gezinmek yerine bir meşguliyet bulmalıyım dedim. Pinterest’te dolaşırken de birbirinden cici modellere denk geldim. Pinterest zaten bu konuda derya deniz. Seç beğen yap.. Çarpı işi diyen var, cross stitch diyen var, etamin, kanaviçe diyen var. Kanaviçe etamindan biraz daha farklı. Normal kumaş bez üzerine tül gibi bir bez konularak işleniyor. Ona da değiniriz.

etamin örnek

Ben de bu panoda karar kıldım. Annem her ne kadar, yapma kızım, etme kızım boynuna yazık kızım.. dese de.. Durmadım, yılmadım. Eylemlerim devam edecek :)

Örneğim budur efenim, üzerine tıklarsanız büyür. Alıp istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Benim yaptığım kadarı da aşağıda.

 

etamin1

İnşallah bittiğinde de burada paylaşırım :) Yeni modeller ile görüşmek üzere ;)

yazi

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

6 Comments

 1. çok güzel olmuş cicim ya. ellerine sağlık.

 2. Etamin işlemeyi çok seviyorum ben, aynen çoçukluktan başladım :)) Komşu olmalıyız diyorum yine :( Ne güzel birbirimizi gaza getirir işlerdik, ahh ahh..

  Hadi artık bu güzelliğin bitmişini göster :)

 3. Sahika says:

  Syhn, beğenmene sevindim seyhanıım :)

 4. Sahika says:

  Papatya Prenses, komşu olsak ne işler çıkarırdık ah :) bitmişi azz sonra, yakında ;)

 5. […] fazla kaptırdım sanırım :) Bu cuma postasının konusu etamin sevgim olsun. Daha önce de etamine başladım demiştim. Ondan sonra da bu panoyu […]

 6. […] fazla kaptırdım sanırım :) Bu cuma postasının konusu etamin sevgim olsun. Daha önce de etamine başladım demiştim. Ondan sonra da bu panoyu […]

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]