Duvarlarınız Pixers ile Canlansın

Merhabalar,

Yeni evimize taşınalı çok uzun zaman olmadı. Ama dekorasyon konusunda bazı değişiklikler yapmak istiyorum. Biz bayanlar evimizin dekorasyonuyla oynamaya bayılırız. Sürekli değişiklik isteriz. Özellikle salon dekorasyon için değişik tuval baskılar (https://pixers.com.tr/tuval-baskilar) arıyordum. Boş duvarları pek sevmem. Neler var diye bakarken Pixers çıktı karşıma.

Bambu desenli bu tablolara bayıldım!

Salon bir evin kalbidir bence. Ne kadar sıcak ve sade döşenirse o kadar güzel olur. Duvardaki tuvaller de dekorasyonun tamamlayıcılarıdır. Mobilyalarınız ile uyumlu bir kaç tuval ya da poster ortamın havasını değiştirecektir. Şimdi size salonum için seçtiğim bir kaç parçayı göstereyim:

Özellikle iskandinav stili dekorasyon son yıllarda ülkemizde de tercih edilmeye başlandı. Beyaz ve pastel renklerin hakim olduğu bu dekorasyon stilini ben de çok seviyorum. Evimin tümüne olmasa da bazı köşelerine iskandinav stili dekorasyonu serpiştirmeye çalışıyorum. İskandinav stili dendiğinde akıllara soğuk bir dekorasyon gelmesin. Pastel renklerle desteklendiğinde gayet sıcak oluyor.

 

Pixers Polonya’lı bir firma. Ülkemizde de hizmet veriyor oluşu bizim için güzel bir avantaj. Bize kalan milyonlarda desen arasından seçim yapmak. Pixers ayrıca çevreye ve sağlığınıza çok önem veriyor. Bu nedenle yalnızca çevre dostu teknolojiler kullanıyormuş.

Ben desenler arasında kayboldum resmen..

Acaba bir duvarı da şöyle kaplasam mı? Eşim duymasın :D

Ayrıca bu da çok hoşuma gitti;

Sadece duvar kaplaması değil Pixerstick ile duvarınıza çıkartma da uygulayabilirsiniz. Hem uygulaması kolay hemde çevre dostu olduğu için sağlıklı! Bu çıkartmaları da düşünebilirim.

Pixerstick uygulanmış bir duvar. Nasıl güzel değil mi?

Pixers Etsy gibi bir platform olduğundan değişik sanatçıların eserlerini bulmak mümkün..

Ben gidip biraz desenlerin içinde kaybolayım en iyisi :)

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]