Digitalzone’16 Büyük Bir İlgiyle Bekleniyor!

Bu sene 4.sü düzenlenecek olan Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı Digitalzone, Zeo aracılığıyla dijital pazarlama ile ilgilenen herkesi 21-22 Ekim tarihlerinde Radisson Blu Hotel, Şişli’ye davet ediyor.

Digitalzone eski adıyla “SEOzone”, ilk olarak 2013 yılında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Saray’ında düzenlenmeye başladığında katılımcı sayısı olarak 200 kişiye ulaşmıştı. 2014 senesinde “SEOzone” 400 katılımcıya ve 2015 senesinde “SEOzone” ve “Contentzone” etkinliklerinin birleşimiyle 3 gün süren Digitalzone 600 katılımcıya ulaşmıştı. Bu sene ise Digitalzone etkinliğine 700 kişi beklenmektedir. Zeo önderliğinde yoluna her sene büyüyerek devam eden Digitalzone, bu sene konuşmacı olarak MOZ’un kurucusu Rand Fishkin, SEER Interactive’in kurucusu Wil Reynolds, Google’dan Gary Illes gibi profesyonel sahada isim yapmış yerli ve yabancı konuşmacıları bünyesinde barındırıyor.

Digitalzone’16 konferansı katılımcılara dünyaca ünlü markalarda çalışmış ya da çalışan dijital pazarlama uzmanlarını dinleme fırsatını, katılımcıların kendi aralarında ya da konuşmacılarla network kurabilme imkânı ve katılımcılara özel olarak hazırlanan SEO lounge oturumlarına katılma fırsatı sunmaktadır.

Digitalzone konferansına 3 ayrı bilet alabilme imkânıyla katılabilirsiniz. Sadece birinci gün etkinliğine katılmak isterseniz bilet fiyatı 117€, sadece ikinci gün olan SEO lounge oturumlarına katılmak isterseniz 67€ ve iki gün boyunca etkinliğe dâhil olmak isterseniz 157€ ödeyebilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda Digitalzone etkinliğinin, yurt dışındaki örneklerine nazaran çok daha ucuz söyleyebiliriz. Seattle’da yapılan Mozcon etkinliğinin bileti 1499$ ve Münih’te yapılan SMX Münih etkinliğinin bilet fiyatları 900€’dan başlamaktadır.

Bu etkinliğe katılan konuşmacıların yapacağı sunumlarla, dijital pazarlama uzmanları kendi yöntemlerini gözden geçirebilir ve yol haritalarını tekrar gözden geçirebilirler. Ayrıca bu etkinlikte, dijital pazarlama uzmanları ya da SEO ilgilenen herkes günlük hayatlarında dijital pazarlama ile alakalı karşılaştıkları problemleri profesyonellerle birebir görüşerek çözüme ulaştırabilirler. Zeo aracılığıyla Radisson Blu Hotel, Şişli’de 21-22 Ekim tarihlerinde 4.sü düzenlenecek olan Digitalzone hakkında, konuşmacılar ve sunumları hakkında daha detaylı bilgi ve ayrıca etkinlik hakkında sormak istediğiniz soruların cevabını almak için Zeo.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]