Cottonbox’ta Yenilik Var 2017

Merhabalar,

Geçtiğimiz haftalarda Cottonbox’ın davetlisi olarak Nişantaşı Park Hyatt otele gittim. 2017  Sonbahar-Kış ürünlerini yakından görmek için sabırsızlanıyordum.

Otele gittiğimde bir süprizle karşılaştım, bu sefer bir değişiklik yapmışlar ve bir suit odayı ürünler ile döşemişler. Misal, yatak odasındaki yatakta nevresimler, banyoda banyo tekstili ürünler gibi.. Bu konsepti çok sevdim :)

Hem ürünleri yerinde görme fırsatımız oldu hem de fotoğraflar harika çıktı :)

“Biz yeni yıl dileğimizi sizinle birlikte tutmak istedik. ” – Cottonbox

Doğanın üzerine beyaz bir örtü çekmeye hazırlandığı aylarda Cottonbox da yeni koleksiyonu ile bu romantik ve sıcak uykuya eşlik ediyor. Modada yaşanan akımları ev tekstiline yansıtan Cottonbox, dünya trendlerine paralel olarak 2017 Sonbahar & Kış koleksiyonunda flanel kumaşlar, mandala desenler, etnik unsurlar, soft çizgiler ve dingin renklerle yepyeni bir koleksiyon yaratıyor. Uyku kalitesini önemseyen ve sağlıklı uykunun kaliteli hammadden başladığına inanan Cottonbox, tüm ürün gruplarında sadece pamuk ipliği kullanıyor. % 100 pamuk bitkisi, tarladan üretime, dikimden baskı boyaya kadar tamamen sağlıklı bir süreçten geçerek evlere ulaşıyor.

cottonbox-2017

Güzel ikramlarla dolu bir sofranın etrafına toplandık önce. Çay ve atıştırmalıklar arasında blogger arkadaşlarla muhabbet ettik. Sohbetimize Cottonbox Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Turgut bey de katıldı. Bize markalarının bugüne nasıl geldiğini ve neden %100 pamuk ipliğinden asla vazgeçmediklerini anlattı.

cottonbox-yo%cc%88netim-kurulu-bs%cc%a7k-nuri-turgut

2017 Sonbahar & Kış koleksiyonunda, dekorasyonun zamansız tekniği patchwork desenler, modernize edilen 3D baskı tasarımlar ve soğuk kış gecelerinde vazgeçilmez olacak battaniyeli setler seçenekler arasına ekleniyor. Yeni grupların yanı sıra, yatak odasının olmazsa olmazları klasik seçenekler, çeyizlerin gözdesi el işlemeli setler, dantel ve güpürlü nostaljik takımlar, soft çizgiler yine koleksiyonda yerini alıyor.

En güzel haber ise artık Cottonbox ürünlerini online olarak alabilmemiz. www.cottonbox.com.tr ‘den dilediğimiz zaman online alışveriş yapabileceğiz.

Cottonbox Sonbahar- Kış 2017 Koleksiyonu

Şimdi sizi o günden bir kaç kare ile baş başa bırakmak istiyorum:

s35a3669-copy-4320-x-2880 s35a3672-copy-2880-x-4320 s35a3681-copy-4320-x-2880 s35a3692-copy-4320-x-2880 s35a3739-copy-4320-x-2880

Cottonbox davetleri beni her zaman heyecanlandırıyor çünkü arkasında Karnaval iletişimin olduğu için etkinlikler çok renkli geçiyor. Bunu daha önceki önce lansmanlardan biliyorum :) Bu güzel gün için ikisine de buradan teşekkürlerimi iletiyorum :)

Cottonbox’ı online olarak takip etmek için: Twitter | Facebook |  Instagram

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]