En Çok Tercih Edilen Yemek Masası Modelleri

Yemek masası deyince herkesin aklında farklı bir model canlanabilir, çünkü yemek masalarının her evdeki kullanım şekli farklıdır. Geniş evlerde mutfak, salon, yemek odası gibi birden fazla mekânda, farklı türlerde masalar bulunabilirken; kullanım alanı dar olan evlerde, yemek masası tek bir odada bulunuyor olabilir. Yemek odası, salon, mutfak gibi çeşitli kullanım alanlarında ve farklı tarzlarda karşımıza en sık çıkan yemek masası modellerini sizin için listeledik.

İşte en çok tercih edilen yemek masası modelleri…

Ahşap yemek masaları

Country tarzının vazgeçilmezi ahşap yemek masaları hem mutfağa, hem de yemek odalarına çok yakışıyor. Ahşabın yarattığı nostaljik hava sayesinde, ahşap masalarda yemek yerken bir kasabada veya dağ evinde olduğunuzu hissedebilirsiniz… Sadece yaşattığı samimi ambiyans sebebiyle değil, dayanıklılığıyla da ahşap masalar tercih etmek isteyeceğiniz masa türlerinin başında geliyor.

covus-masa

Metal yemek masaları

Mutfak duvarlarınızda gri tonlarını tercih ettiyseniz, mobilya veya beyaz eşyalarınızda metal detaylar varsa; metal yemek masası sizin için en uygun tamamlayıcı parça olacaktır. Ayaklarında metal, yüzeyinde ise cam veya lake kullanılan masalar, mutfağınızdaki şıklığın sembolü olacak.

Masif yemek masaları

Son zamanlarda en çok tercih edilen masif yemek masalar sağlamlığı ve asil duruşuyla en beğenilen modellerden. Saf ağaçtan üretilen masif masalar yemek odalarında veya salonda rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem geniş ve uzun, hem de yekpare olmasıyla ilgi çeken masif masalarda, kalabalık gruplar için yemek daveti verebilirsiniz.

Cam yemek masaları

Sıklıkla mutfaklarda tercih edilen cam yemek masaları, bulundukları ortama seçkin bir hava katıyor. Özellikle küçük mutfaklarda ferahlık yaratmak isteyenler için cam masa ve metal sandalye kombinasyonu, iyi bir tercih olacaktır.

https://www.ronline.com.tr/tr/19-mobilya

https://www.ronline.com.tr/tr/

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]