Çiçek Sepeti Kampanyaları ve İndirim Kodları

Sevdiklerini küçük –ya da büyük!- sürprizler ile şımartmayı seven herkesi yakından ilgilendiren bu yazıda, online çiçek ve hediye siparişinde Türkiye’nin bir numarası olan Çiçek Sepeti’nin iOS ve Android uygulamalarını kullananların yaşayacakları kolaylıklardan ve sahip olacakları fırsatlardan bahsedeceğim.

Ülkemizde on yıldır faaliyette olan ve bu süre içinde çiçekçilik anlayışını kökünden değiştirmeyi başaran Çiçek Sepeti, sevdiklerimize çiçek ve hediye yollamayı daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli hale getirdi. Sitenin iOS ve Android uygulamaları ise, sağladıkları kolaylık ve fırsatlar ile alışveriş sürecini kullanıcılar için çok daha pratik ve avantajlı kılıyor.

ciceksepeti2

Örneğin bu uygulamaları kullanarak sitedeki hepsi birbirinden güzel çok sayıda çiçek ve aranjmanın yanı sıra, gurme kategorisi BonnyFood ve hediyelik kategorisi BonnyGift ürünlerine de çabucak göz atabilir, hızlı sipariş oluşturabilirsiniz. Adres defterine sevdiklerinizin adreslerini kayıt ederek, çok daha çabuk sipariş verebilirsiniz. Ayrıca hatırlatma servisi özelliğini kullanarak, herkesin zaman zaman yaşadığını düşündüğüm özel günleri unutma probleminin de üstesinden gelebilirsiniz. Ve bütün alışverişlerinizi, bir bilgisayara ihtiyaç duymadan, evde ya da dışarıda, nerede olursanız olun özgürce yapabilirsiniz.

ciceksepeti3

Şimdi gelelim ben dahil birçok kullanıcı için bu uygulamaların en önemli özelliğine… Türkiye’de alanında en fazla kampanya yapan site olan Çiçek Sepeti, indirim fırsatları, indirim kuponları ve avantajlı kampanyalarından ilk önce mobil kullanıcılarını haberdar ediyor. Dolayısıyla bu uygulamaları kullanarak, çiçek ve hediye alışverişlerinizi piyasadaki en uygun fiyatlar ile, avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer siz de yakınlarınıza unutamayacakları bir sürpriz yapmak istiyorsanız, fazla vakit kaybetmeden Çiçek Sepeti’nin uygulamalarını indirim derim!

 

iOS için;

https://itunes.apple.com/tr/app/cicek-sepeti/id723715907?mt=8

Android için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ciceksepeti.ciceksepeti&hl=tr

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

[instagram-feed]