Cath Kidston Yeni Sezon Ürünleri 2016

Cath Kidston için İngiltere’nin english home‘u diyebiliriz :) Biraz komik bir cümle oldu ama, english home‘un yerli üretim yapan bir Türk markası olduğunu düşünürsek durum daha da komikleşiyor..

Neyse konumuz E.H. değil, Cath Kidston :)

Evinde romantik stil sevenlerin gözdesidir Cath Kidston. Koleksiyon yapanların da adresi. Ülkemizde satışta olmadığı için internetten alımı baya pahalı olan ev ürünleri ve kişisel eşyalar sunuyor bizlere.

Geçen yaz gittiğimiz Fethiye’de çakma cath kidston cüzdanlara 70 tl istendiğini gördüğümde, neden bu kadar pahalı orjinal değil sonuçta demiştim. Satıcı da bana “abla bu markayı sen bilmezsin orjinali daha pahalı” demişti. Ben o markayı çok iyi bilirim satıcı kardeş, sen yorma kendini :)

Ülkemizde de satışta olmasını dilerdim, ve fakat E.H. ona benzer ürünler yapıyor, biraz olsun eksikliğini çekmiyoruz. Zaten desenleri görünce tanıyacaksınız, bir çok çakma ürün var bu görünümde :)

Şimdi bakalım C.K. 2016 yeni sezonunda ne güzellikler çıkartmış:

Ashdown Rose

cath_kidston_2016

ashdown-rose-2

Ashdown-Rose-1-1

ashdown-rose-4

Aksesuarlar

orchard_blossom worth_bunch

aksesuarlar

Little Flower Buds

little_flower_buds

Meadow

meadow

Winter Rose

winter_rose

Ve daha buraya taşıyamadığım bir çok ürün var Cath Kidston’un 2016 serisinde.. Hepsi birbirinden güzel değil mi? Allah sahiplerine bağışlasın diyorum :)

cath_kidston_disney

Cath Kidston yeni sezonda da Disney ile ortak bir çalışma yapacağını duyurdu. Ne olduğunu bilmiyoruz bakalım göreceğiz ;)

Daha fazlası için: www.cathkidston.com

Beni sosyal medyada takip edebilirsiniz:

Twitter    |   Instagram   | Facebook

yazi

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. gerçekten hepsi çok güzel ve dediğin gibi englısh home benziyor :)

  2. ürünleri bende çok beğendim fakat fiyatları biraz fazla gibi. EH a tasarım olarak ta gerçekten çok benziyor. umarım onlar bizim yerli markamızdan kopya çekiyordur, biz onlardan değil :)

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]