Herkese Merhaba,

Eğer sıkı bir instagram takipçisi iseniz, kocaman örgü puflardan haberdarsınız demektir. Ev dekorasyonunda çok şık duran bu puflar artık ev dekorasyonunun olmazsa olmazlarından. Kimisi elde örüyor, kimisi de satın almayı tercih ediyor. El beceriniz varsa şayet siz de örebilirsiniz ;)

Bence ev dekorasyonuna çok yakışıyor bu puflar. Dekorasyonuma uysaydı ben de bunlardan bir tane örerdim. (Ya da anneme ördürürdüm :D )

İnstagram’dan takip ettiğim iki tane çok cici hesap var, bu pufları çok güzel şekilde sergiliyorlar.

Sevgili Gönül hanım (yaruze_) kendisi örüp satıyor aynı zamanda. Bu pufları görüp sevmemdeki etkendir kendisi :) Ama bakın, çok şirin değiller mi? Kendisi bu pufların nasıl yapıldığını anlattığı workshoplarda düzenliyor. Hesabına bakabilirsiniz.

 

yaruze1 yaruze2 yaruze3
Bir diğer hesap ise sevgili Aygül hanımın (aygul_sweethome) hesabı. Onun da ev dekorasyonuna bayıldım. Pufları çok güzel bir şekilde uyum içinde kullanıyor evinde.

Hayırlı cumalarr

A photo posted by aygül (@aygul.sweethome) on

aygul3 aygul2 aygul1

orgu_puf

Geçenlerde avm’de gördüğüm bu pufun fiyatını siz de gördükten sonra elde örmeye niyetleneceksiniz eminim :)

Son olarak, fotoğraflarını kullandığım kişilerin ikisinden de izin aldım, sağolsunlar onlar da isimlerini belirterek kullanabileceğimi söylediler. Emeğe saygı diyoruz ve kaynaksız hiç bir şeyi blogumuzda paylaşmıyoruz, değil mi? :)

Bir de ne diyoruz? Pamuk eller puf örmeye! :) Haydi bakalım kolay gelsin.. Ben de bakayım öyle :D

Beni sosyal medyada takip etmek için;

Twitter    |   Instagram   | Facebook

yazi