Apple Mağazası ve Zorlu Center

Apple Center

Türkiye’deki ilk resmi Apple mağazası geçen hafta Zorlu Center’da açıldı. Biz açılışa katılamadık (ne yazık ki :) ) Ama bu pazar günü gitme şansımız oldu. Benim merak ettiğim özel cam tasarımıydı tabii. Ayrıca Zorlu Center’ı da merak ediyordum.

Apple mağazası gerçekten çok güzeldi, 2 kattan oluşan ve dışı tamamen cam olan bir tasarıma sahip. Zorlu Center’ın tam ortasına konumlanmış harika bir yapı olmuş. Müze görünümünde, zaten Apple severler için de müzeden farksız :) Artık Apple’ın çıkardığı ürünleri Amerika ile aynı anda görme şansına erişebileceğiz. Bir apple fanatiği olarak mağazayı çok beğendim.

Zorlu Center nasıldı derseniz, biraz Kanyon havası sezdim. Üst kattaki açık alandaki mağazalardan dolayı sanırım. İlk izlenimimim tikilerin uğak mekanı olduğu yönünde! Tüm pahalı markalar orada ve alım gücü yüksek insanlar da tabi. O yüzden bir bohem havası sezdim. Bir daha gider miyim? Apple mağazası için belki. İstinye Park’ta bohem bir yer, ancak beni Zorlu Center kadar sıkmamıştır. Kısacası, Zorlu Center out, Apple Center in. Zorlu’da en beğendiğim yerin Mescit olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Abdest alma yerinin temizliğinden, namaz kılma yerine kadar çok güzel düzenlenmiş. Bazı alışveriş merkezleri gibi otoparkın en ücra köşesine değil, üst katta konumlanmış. O yüzden sevdim.

Bugün çektiğim bazı kareler:

applecenter3
Kadın&Sanat oradaydı! :)
zorlucenter2
Mescit, temiz ve düzenli

zorlucenter3

applecenter5

applecenter4

applecenter2

zorlucenter1

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

3 Comments

  1. madem öyle biz de sadece apple mağazası için gideriz zorlu center’a :)
    hele bir iphone 6 çıksın beraber gidelim :)

  2. admin says:

    Gidelim Reyhancım valla ne güzel olur :)

  3. IZorlu’da bayanlar için mescit var mıymış?Bir haberde sadece erkekler için olduğunu okumuştum.

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]