30. yaş günüm ve eşimin süprizi

Herhalde 1. yaşımdan beri doğum günlerim hep çok güzel geçmiştir. Çok şükür.. Ailem sağolsun benim için hep çok güzel doğum günleri hazırlamışlar :) Şimdi albümlere baktığımda (evet eskiden albüm yapılırdı:) ) görüyorum hepsini :)

Evlenince de bayrağı eşim devraldı tabii :) Bu sene 30. yaş günümü kutluyor olmamız dolayısı ile bana süpriz yapmak istemiş. Ama belirtiyor ki bu 30 yaşa özel bir şeydi, her sene beklemiyim diye :) Ben beklerim ama artık dayanamam :)

Gelelim eşimin süprizinee. Doğum günümden bir gün önce kahvaltıda bana hazırlan gidiyoruz dedi. Ben şaşırdım tabii, apar topar çantamı hazırladım (evet Gönen’e gidiyoruz sanmıştım annecim okuyunca sen de şok olacaksın:) ) Ben dalgın leyla modunda giderken baktım Gönen yolunda değil başka bir yere gidiyoruz. Meğer eşim canım benim günler öncesinden her şeyi ayarlamış. Kartepe’ye nazır Maşukiye’de bir otele gidiyormuşuz.

Geçen sene de ben ona bir süpriz yapmıştım. 35. yaşına özel tüm sevdiği arkadaşlarını bizim eve toplayıp ona süpriz yapmıştık :) (Eşim blogunda yazmıştı bu süprizi detayları ile:) )

Kaldığımız yer Cevizdibi adında bir butik oteldi. Çok şirin bir yer, yazın tekrar gitmek isterim. Kocaman bir bahçesi vardı ve Ocak ayında olmamıza rağmen bahçede kahvaltı yapabildik.

Cevizdibi Cevizdibi
KartepeKartepeKartepe

İlk gün öğleden sonra vardığımız için Kartepe’ye gidip yarım gün geçirmek istemedik. Çevrede neler var diye bakınırken Naturköy’ü farkettik. Meğer kaldığımız yere 10 km uzaklıktaymış. Gerçekten güzel bir yer. Yazın da gidilecek yerler listemize alıp, bol bol fotoğraf çekip geri döndük.

Ertesi gün sabah erkenden güzel bir kahvaltı yapıp Kartepe’ye çıktık. Eşim sağolsun benim gibi bir kış çocuğunun, kar severi nereye götüreceğini iyi biliyor :) Çocuklar gibi sevindim desem yeridir. Aşağıya bir video ekleyeceğim, orada da göreceksiniz :)

KartepeKartepeKartepeKartepeOtel ve Kartepe hakkında daha geniş bilgiyi Gezentigiller blogumuzda paylaşacağım.

Daha çok kar ve Kartepe fotosu için de buraya tık tık :)

Ve malesef dönüş günü.. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu 3 günlük tatilimizin de sonu gelmişti. Ben kaldığımız yeri ve Kartepe’yi inanılmaz sevdim. Hep hatırlayalım diye de buraya not düşüyorum :)

Dönüşte İzmit’e uğrayıp Filinta dizi setine kaçak giriş yaptık :) Onu da bir sonraki yazımda anlatayım. Şimdi siz Kartepe günü çektiğim videomu izleyin :) (Bundan böyle yazılarıma minik videolar eklemek istiyorum vlog gibi, ne dersiniz?)

Daha önceki doğum günü yazılarım:

Çeyrek asır bitti (25. yaşımı yazmışım:) )

İyi ki doğdum ;)

28 Yılda Neler Öğrendim?

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

5 Comments

 1. Eşiniz sizin için herşeyi çok iyi düşünmüş, burdanda anlaşılıyorki size verdiği değeri göstermiş.

 2. instagramda an be an görüp bayılmıştım hem sürprize hem fotoğraflara. Rabbim sizi iki dünyada da ayırmasın inşallah, maşallah subhanallah.

  Nice nice güzel, sağlıklı yıllarınız olsun inşallah.

  Mekan da çok güzelmiş, umarım bana da nasip olur dedim gitmek :)

 3. admin says:

  Amin canım inşallah :)

  İnşallah sana da nasip olur, daha güzelleri, daha hayırlıları ^^

  Sevgiler :)

 4. […] Kartepe’yi yazmadığımızı farkettik. Aslında eşimin Kadın & Sanat blogunda yazılı. Kendisine doğum günü için nacizane sürpriz yapmış, Gönen’e gidiyoruz diye kandırıp […]

 5. […] 30. yaş günüm ve eşimin süprizi […]

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]