to top

Güzel bir çay saati :)

Geçtiğimiz hafta sevgili Zeynep’in evine konuk oldum. Kahve için sözleşip, güzeller güzeli bir çay sofrası ile karşılaştım. Marifetli arkadaşım benim için bir sürü güzel şey hazırlamıştı. Ama ben onları geçen hafta buluşmamızdan sonra yazamadım. Çünkü kötü bir virüs beni ele geçirmişti.

Buluşmamızdan ancak 1 hafta sonra yazabiliyorum. Zeynepciğim, tekrar ellerine sağlık. Senin güler yüzün yeterli zaten misafir ağırlamak için :)

Ben Zeynep’in sunumlarına bayıldım. Kendisi de benim gibi bir fiyonk sever :) Kendi blogunda da güzel tariflerini paylaşıyor.

O gün instagram’dan bol bol fotoğraf paylaştık, itiraf etmeliyim ki Zeynep’in benden daha çok seveni var. Telefonunun ekranı bir saniye durmadı like’ları göstermekten :)

Zeynepciğimin benim için hazırladığı soframızın detayları:

Şık sunumu ile profiterol:

Zeynep’in deyimi ile “Hürrem Kaşığı” :) Bayıldım bu tabire :) 

Bunlar da güzel ev sahibim ve yüzüğü ;)

     

Şahika

Tasarlar, çizer, boyar..

 • Zeynep Zcn

  Şahikacııımm ayy ne diyeceğimi bilemiyorum valla harikasııınn:)) çook kocamann çook teşekkür ederiim geldiğin için bu şahane yazıyı yazdığın içinn inan mahcup oldumm:)) Dilerim arkadaşlığımız sonsuzz olurrr ve dileriimm senin de instagramda çok takipçin olurrr:p
  Çokk öperiimmm^^

  20 Mayıs 2012 at 22:32
 • Alp

  BU ne güzel ziyaret :) afiyet olsun.

  12 Haziran 2012 at 17:59
 • Meltem

  Çok şahane görüntüler tebrik ederim. :)

  05 Temmuz 2012 at 10:21
 • bluray film izle

  biri profiterol mü dedi ? :D

  09 Ocak 2014 at 18:42

Bir Cevap Yazın

})(jQuery)
Önceki yazıyı okuyun:
Yastık Güzelleri!

Bu aralar değişik desenli kumaşları çok seviyorum. Dikiş dikmeyi bilmesem de bir sürü kumaşım olsun, onlarla bir şeyler yapayım istiyorum....

Kapat