23 Nisan’da bu blog Süleyman’ın! :)

suleyman_turtletov

Bugün 23 Nisan, bütün çocuklarımıza kutlu olsun.. Bugüne özel olarak “23 Nisan’da bu blog benim” kampanyası çerçevesinde bugün bu blog Süleyman‘ın. Yani  yukarıdaki harika resmin sahibi Süleyman. Süleyman 13 yaşında ve özel tohum vakfı özel eğitim okulu öğrencisi. Süleyman ne kadar da güzel çizmiş değil mi? Eline sağlık Süleymancım, blogumu renklendirdiğin için : )

Peki;

Tohum Otizm Vakfı nedir?

“TOHUM Otizm Vakfı “Otizm ve Yaygın Gelişim Bozukluğu” (YGB) olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi  ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla kurulan, kâr amacı olmayan bir Sivil Toplum Kuruluşudur.”

Tohum Otizm Vakfı’nın vizyonu, Türkiye’de “Otizm veya diğer Yaygın Gelişim Bozuklukları”nın erken tanılanması; tanı alan çocukların ve ailelerinin sağlık ve eğitim gereksinimlerinin dünya standartlarında karşılanmasıdır.

Süleyman’a bloguma bu güzel resimle konuk olduğu için ve Cankız Onur Kum’a da 23 Nisan’da bu blog benim kampanyasını başlattığı için teşekkür ediyorum. :  )

Tohum Otizm Vakfı : http://tohumotizm.org.tr

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]