Modanisa’nın Güzel İftarı

IMG_0738

Modanisa Blogger Akademi‘ye katıldığımdan beri sağolsunlar kendimizi hep özel hissettiriyorlar.. Bizi ailelerinden gördükleri için geçtiğimiz Pazartesi günü Kuleli Yakamoz Restoran‘da iftara davet ettiler. Biz de Merve ile davete icabet ettik.

Mekanın güzelliğinden mest olmuş bir şekilde iftarı bekledik. Bir yanımızda güzeller güzeli boğaz, diğer yanımızda benim için manevi bir değeri olan Kuleli.. Bu Ramazan’ın en keyifli iftarında 1. sıraya yerleşti bile.

IMG_0804

Tabi akademiden arkadaşlarla yaptığımız hoş sohbette cabası. İftarımızı yapıp, sıra tatlılara geldiğinde koyu bir sohbet başladı. Bayanların bulunduğu ortamda fotoğraf kaçınılmaz oluyor tabii :) Bol fotoğraflı, hoş sohbetli bir iftar geçirdik Modanisa sayesinde. İnşallah ilerleyen günlerde de güzel şeyler olacak. Modanisa Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Tür bey güzel şeylerden bahsetti.

IMG_0757

Takipte kalın size güzel haberlerim olabilir :)

Geceyi bize verilen zarif hediyelerle noktalandırdık. Bu hoş lokumluğu torunlarıma hatıra olarak saklamak istiyorum inşallah :)

IMG_0839

Bu güzel iftarı yazan diğer arkadaşlarım:

Merve’nin Penceresi

Hija.be

Sedeftotales

StyleHijabBlog

 

5 thoughts on “Modanisa’nın Güzel İftarı

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Sahur için pratik bir tarif: Kolay Hamur Kızartması

Mubarek Ramazan ayının da yarısını bitirdik.. Bir bakmışız bayram gelmiş. Ramazan'ın 15'inden sonra bir hüzün çöküyor insanın içine.. Sıcaklardan ve...

Kapat