Yeter! Moda dur artık!

cantalar.jpg

Bir kaç gündür, kışlık çanta bakıyorum. Spor olsun, siyah olsun her kıyafetle gitsin vs.. Ne kadar mağazaya baktıysam hep kocaman, deri , rugan, parlak, cırtlak çantalarla karşılaşıyorum. Şöyle normal spor ama şık bir çantaya rastlamadım. Artık patlama noktasındayım. Moda dur artık, yeter, sana uymak zorunda mıyız diyesim geldi. Herkesin kolunda kocaman bavul gibi çantalar. Tamam bazıları kıyafetlerin uyduruyor güzel gidiyor, ama herkeste görmekten bıktım artık. Doreler, lameler, spor kıyafetin yannda. Uymuş mu, uymamış mı beni ilgilendirmez. Ama lütfen makul olalım. Herkesin bir göz zevki var canım!
Duy sesimi moda duy!

üstteki çanta resimleri : mudo.com.tr

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

5 Comments

 1. Gönene gel şekerim. sana uygun bir çanta mutlaka vardır bizim buralarda:)Hemde uygun fiyatlarla.

 2. evet aynen katılıyorum….bende geçen gün kızıma beslenme çantası almaya çalıştım…heryer barby li pembe çantalarla dolu….
  sinir oldum….az daha değişikik olsun diye örümcek adamlı alacaktım..ee ondanda bıktırdılar..nede olsa erkek çocuklarda göre göre….

  bencede dursun artık….bende spor giyimden yanayım…çoğunluğun kullandığını kullanmak zorunda değilim…

  paylaşımın için teşekkürler….

 3. admin says:

  disal, evet yazmayı unutmuşum. ben de barbie’lere sinir olmuş durumdayım. Tamam kız çocuklarına pembe çok yakışıyor ama heryerde barbie her yerde spiderman!
  ziyaretin için ben teşekkür ederim :)

 4. mehta says:

  duygularıma tercuman oldunuz

 5. gzm says:

  yaaaaa modayı svrm ama her kız barby her erkek spedarman almak zorunda değil filstinliler eşya bulamıo çocuklar eşyya beğenmio

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]