{Vlog} Üsküdar’da bir gün

Herkese merhaba,

Haftasonu trafiğe takılmadan nereye gidebiliriz? diye düşünürken aklımıza marmarayla Üsküdar’a gidip, orada dolaşmak geldi. Böylece hiç trafiğe takılmadan cumartesi günümüzü geçirebilecektik.

Aracımızı kazlıçeşmedeki ispark’a bırakıp, oradan marmarayla Üsküdar’a geçmek öyle kolay ki. İnsan 10 dakikada bir yakadan bir yakaya geçtiğine inanamıyor. Uzay çağı dedikleri bu olsa gerek :)

Üsküdar’da uğrak noktalarımızdan ilki Aziz Mahmud Hüdai hazretleri oluyor her zaman. Marmaraydan indiğinizde cadde boyu yürüyüp tabelayı takip ettiğinizde kolayca bulabiliyorsunuz. O mubareğin bir duası var ki, “Sağlığımızda bizi vefatımızdan sonra kabrimizi ziyaret edenler ve türbemizin önünden geçtiğinde fatiha okuyanlar bizimdir.
Bizi sevenler denizde boğulmasın ahir ömürlerinde fakirlik çekmesin, imanlarını kurtarmadıkça göçmesin.”…
Üsküdar’a yolunuz düşerse mutlaka ziyaret edin derim..

Sonraki durağımız da Trend 216 cafe oldu. Akşam olduğu için manzara muhteşemdi. Pırıl pırıl bir İstanbul bizi karşıladı:)

Devamı aşağıdaki videoda;)

Kanalımıza abone olmayı unutmayın :)

3 thoughts on “{Vlog} Üsküdar’da bir gün

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
SEO Konferansı 3.Kez Başlıyor

Türkiye’de aslında bütün internet sitelerinin ve sayfalarının ihtiyaç duyduğu, ancak bilgi eksikliğinden nasıl yapacaklarını bilemedikleri bir konu SEO. Kısaca “arama...

Kapat