{Vlog} Haftasonundan Kalanlar

Merhabalar,

Güzel bir haftasonunu geride bıraktık. Mevsim kış olmasına rağmen hava inanılmaz güzeldi. Biz de bu güzel havayı değerlendirmek için Belgrad Ormanındaki 6 km’lik yürüyüş parkuruna gittik.

Aslında niyetimiz bu haftasonu evden hiç çıkmamaktı. Cumartesi günü evdeydik ve ben güzel bir temizlik yaptım. Eşim de bilgisayarda işlerini halletti. Pazar günü de miskin miskin otururuz derken sabah bir kalktık güneş yüzümüze vuruyor.


belgrad1(Mütevazi kahvaltımız :) )

Apar topar evden çıktık, kendimizi her zamanki gibi Belgrad Ormanında bulduk. Orası bizim kaçış noktamız. Aralık ayında bu güzel havayı bir daha bulamayız deyip tadını çıkarmaya karar verdik.

belgrad3

Yanımıza sandviç, kuruyemiş ve minik termosumuza da çay aldık. Önce piknik yerinde kahvaltımızı yaptık. Sonra 6 km’lik yürüyüş parkurunda yürümeye başladık. Fotoğraf çekmekten yürüyemedik desek yeridir. Öyle ki tempolu yürüyen insanlar bizi 2-3 tur geçtiler :)

belgrad4

Günün sonunda 3. köprüyü görmeye gidecektik ama ne yazık ki hava erken karardığı için gidemedik:( Onun yerine Göktürk’teki Serap’ı arayıp size geliyoruz dedik :) Tabi bir amacımız vardı. Eşiminin kitapi projesi için anadoludaki okullara kitap topluyoruz. (Siz de evinizde vermek istediğiniz kitaplarınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. ) Serap da evdeki kitaplarından bize verecekti. Biz de kitapları almak için evlerine gittik, sağolsun annesi bize çay yapmış yanına da bir şeyler hazırlamış. Çok teşekkür ederiz.

Böylece bir haftasonunu da evde geçiremeyerek gezentigiller olduğumuzu kanıtladık :)

Aşağıda da gün içinde çektiğimiz görüntülerden oluşan vlogumu ekliyorum :)

yazi

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. Ne güzel yerdir Belgrad ormanı. Bir dönem neredeyse her hafta sonu giderdik. Hatta çocuklarolmadan önce eşimle bisikletle gidip gelirdik oraya…

  2. Sahika says:

    sadet uslu,Her daim güzel Belgrad ormanı Saadet hanımcım, çocuklarla da gitmelisiniz bence:)

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]