TURUNCUKASA.COM ‘DA MAC ÜRÜNLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA SİZİ BEKLİYOR…

Makyaj yaptıktan sonra tüm kadınların ortak isteği; yaptıkları makyajın kısa bir süre sonra akmaması, kaybolmaması ve kusurları tam olarak kapatmasıdır. Bugün piyasada bulunan yerli-yabancı pek çok kozmetik markasının fiyatı çok değişkenlik gösterir. Bu değişkenliğin sebebi, markaların ürün içeriklerinde kullandıkları malzemelerin kalitesidir. Kozmetik sektörü, kullanıldığı bölgeler itibariyle sağlıklı ürün yaratmanın şart olduğu bir sektördür, dolayısıyla kalitesiz ürün kullanmak, ilerleyen yaşlarda mutlaka zarar olarak size geri dönecektir.

Kaliteli makyaj malzemesi konusunda kadınların çok güvendiği bir marka olan MAC Cosmetics, makyaj ürünlerinin sağlığa uygunluğu ve kalıcılığı konusunda oldukça iddialı bir marka. Zaten MAC ‘in açılımı olan “make-up arts cosmetics” de bu iddiayı doğruluyor. Yani firma, makyajı bir sanat olarak görüyor.

MAC Cosmetics, iki makyaj sanatçısı Frank Toscana ve Frank Angelo tarafından, fotoğraf çekimlerinde kullandıkları makyaj ürünlerinden iyi sonuç alamamaları üzerine, Kanada’da 1984 yılında yaratılmış bir marka. İlk mağazalarını Toronto’da açan MAC Cosmetics, bir stüdyodan dünya devi bir kozmetik ağına dönüşmesini ise, 1997 yılında Estée Lauder şirketleri tarafından satın alınması ile gerçekleşmiş.

Firmanın mottosu; tüm yaş gruplarına, tüm cinsiyetlere ve tüm ırklara hitap etmek. Yani cesareti olan herkesi makyaj yapmaya çağırıyorlar. Ürünlerini ise profesyonel ve günlük kullanıma göre çeşitlendirilmiş. Ayrıca sadece makyaj ürünlerinde değil, cilt bakım ürünleri ve makyaj uygulama aksesuarları alanında da çok geniş bir yelpazeleri var.

Eğer siz de artık alışverişlerinizi, zaman yetmezliğinden online sitelerden yapıyorsanız turuncukasa.com, kozmetik alışverişinde size yardımcı olacak adreslerden birisi olacaktır. Turuncu Kasa, Antalya merkezli Nusellus İlaç Ltd.Şti’nin online alışveriş sitesi. Sitede 440 markaya ait 10.000 i aşkın ürün, özel indirimlerle online olarak satılıyor.

MAC Cosmetics de turuncukasa.com ‘da satılan dünyaca ünlü markalardan birisi. Sitede ruj, allık, rimel, eyeliner, fondöten gibi makyaj ürünlerinin yanı sıra, cilt bakım ürünleri de %20 özel indirimle satışa sunulmuş. Eğer siz de bu fırsattan yararlanmak isterseniz sitenin adresine buradan ulaşabilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]