{Film} Spectre

Bond filmlerini ne zaman sevmeye başladım ben? Sanırım Daniel Craig’in oynadığı ilk Bond filmi olan Casino Royale ile başlamış olabilirim. Çok sağlam aksiyon sahneleri vardı. Aksiyon filmi sevmeyen ben bile kendimi sinemada aksyion izlerken buldum. Sonra Quantum of Solace ve favorim Skyfall..

spectre

Bu filmden çıktığımızda da dedim, Skyfall bir başyapıt olmuştu. Müzikleri filmden önde gidiyordu. Bunun introsunu pek sevmedim. Ama başlangıç tam bir görsel şölendi.

Ölüler günü ile başlıyor macera. (Bu arada book of life’tan beri ölüler gününe kafayı taktı hollywood!) İnsanın kanını kaynatan bir müzikle..

Ve aksiyon daha ilk saniyelerde başlıyor.. James Bond bu durur mu?

Bir yüzük buluyor ve hayalet kral’ın peşine takılıyor..

Spectre bir çok yönden şaşırtmak istiyor. Patlama sahnesi ile Guinness rekorlar kitabına girmeye hak kazanmış. Görünce gerçek olduğunu anlıyorsunuz zaten..

Skyfall ile oldukça bağlantılı. O yüzden önce onu izlemenizi öneririm. Tabi diğerlerini izlemenizi de :)

spectreBiz başrol kızı Kate Moss’a benzettik. Ama Léa Seydoux imiş kendisi. Ben oyunculuğunu donuk bulsam da (ne hikmetse bond kızları hep donuk!) pek sevdim :)

Tek kelimeyle özetlemem gerekirse, Bond filmlerinin en yenisi Spectre tam bir görsel şölen sunuyor. Geç kalmadan, sinemada izleyin derim. Tadı öyle çıkıyor çünkü :)

spectre

Sizin için en güzel fragmanı seçtim:) Buyurun:

 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

6 Comments

 1. Devrim seyretmezse hik aksiyon türü flmlere takılmam ben. Pek benim zevkime hitap etmiyorlar..

 2. Ben severim aksiyon filmlerini :) james bondların ilk serileri rahmetli babacığımla izlerdik son james bond karakteri hiç izlemedim .

 3. Hic, bir bond filmini bastan sona izledim mi hatirlamiyorum :)

 4. Sahika says:

  sadet uslu, ben de aksiyon pek sevmem ama Bond filmlerinin yeri ayrı :)

  hatice yazıcı (örgüçantam), izleseniz seversiniz bence :)

  Syhn, mutlaka izlemelisiin :)

 5. Ben hic beğenmedim 😕 p bastaki muzik videosu gibi olan kisim bana cok manasiz geldi mesela diger bondlarla kiyaslayamam ama 2015 te bir aksiyon filminden daha iyi bir senaryo beklerdim

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]