to top

{Film} Spectre

Bond filmlerini ne zaman sevmeye başladım ben? Sanırım Daniel Craig’in oynadığı ilk Bond filmi olan Casino Royale ile başlamış olabilirim. Çok sağlam aksiyon sahneleri vardı. Aksiyon filmi sevmeyen ben bile kendimi sinemada aksyion izlerken buldum. Sonra Quantum of Solace ve favorim Skyfall..

spectre

Bu filmden çıktığımızda da dedim, Skyfall bir başyapıt olmuştu. Müzikleri filmden önde gidiyordu. Bunun introsunu pek sevmedim. Ama başlangıç tam bir görsel şölendi.

Ölüler günü ile başlıyor macera. (Bu arada book of life’tan beri ölüler gününe kafayı taktı hollywood!) İnsanın kanını kaynatan bir müzikle..

Ve aksiyon daha ilk saniyelerde başlıyor.. James Bond bu durur mu?

Bir yüzük buluyor ve hayalet kral’ın peşine takılıyor..

Spectre bir çok yönden şaşırtmak istiyor. Patlama sahnesi ile Guinness rekorlar kitabına girmeye hak kazanmış. Görünce gerçek olduğunu anlıyorsunuz zaten..

Skyfall ile oldukça bağlantılı. O yüzden önce onu izlemenizi öneririm. Tabi diğerlerini izlemenizi de :)

spectreBiz başrol kızı Kate Moss’a benzettik. Ama Léa Seydoux imiş kendisi. Ben oyunculuğunu donuk bulsam da (ne hikmetse bond kızları hep donuk!) pek sevdim :)

Tek kelimeyle özetlemem gerekirse, Bond filmlerinin en yenisi Spectre tam bir görsel şölen sunuyor. Geç kalmadan, sinemada izleyin derim. Tadı öyle çıkıyor çünkü :)

spectre

Sizin için en güzel fragmanı seçtim:) Buyurun:

 

Şahika

Tasarlar, çizer, boyar..

 • sadet uslu

  Devrim seyretmezse hik aksiyon türü flmlere takılmam ben. Pek benim zevkime hitap etmiyorlar..

  12 Kasım 2015 at 13:53
 • hatice yazıcı (örgüçantam)

  Ben severim aksiyon filmlerini :) james bondların ilk serileri rahmetli babacığımla izlerdik son james bond karakteri hiç izlemedim .

  13 Kasım 2015 at 00:47
 • Syhn

  Hic, bir bond filmini bastan sona izledim mi hatirlamiyorum :)

  13 Kasım 2015 at 22:00
 • Seyma

  Ben hic beğenmedim 😕 p bastaki muzik videosu gibi olan kisim bana cok manasiz geldi mesela diger bondlarla kiyaslayamam ama 2015 te bir aksiyon filminden daha iyi bir senaryo beklerdim

  06 Aralık 2015 at 11:06

Bir Cevap Yazın

})(jQuery)
Önceki yazıyı okuyun:
Evinize Dair Her Şey

Yeni evinizi en güzel eşyalarla düzenlemek veya mevcut eşyalarınızı değiştirmek için mağazadan mağazaya koşmanıza gerek yok. Hem kim bilir hangi...

Kapat