Son Durak 4 3D

final_destination4

Geçen akşam çok güzel bir filmin özel gösterimindeydik. Son Durak 4 3D. Ülkemizde bugünden itibaren gösterime girdi.  Bu film sinemada ilk 3D deneyimimdi ayrıca. Geçen seferki Harry Potter filmini saymıyorum çünkü onun sadece ilk 13 dakikası 3D idi ve ben bayılmıştım. Bu sefer tamamen 3D bir filme gidiyorduk ve ben daha film başlamadan heyecanlanmıştım.

Son Durak (Final Destination) serisini herkes biliyordur eminim. Ana karakter başına gelecek kötü olayları sezinler ve bunu etrafındakilere anlatıp onların hayatlarını kurtarır. Sonrasında gelişen olaylarda aslında kurtulmadıkları anlaşılır. Ölüm peşlerini bırakmayacaktır.

Son Durak deyince benim de aklıma nedense hep kamyonun arkasındaki kalasların olduğu sahne geliyor. Hatta her yolculuğa çıkışımızda bu espiriyi yapıyorum, bayatladı mı? Hayır! : )

Bu film kesinlikle 3D olarak izlenecek bir film değil! (Dediysem de inanmayın mutlaka 3D izleyin.) Çünkü gözünüze doğru bir çivi ya da tornavide gelebilir, başınızın üzerinden araba geçebilir, hatta bir yılan burnunuzun ucuna dokunabilir! Evet!

Ben korku filmlerini çok severim ve mutlu mesut filmi izlerken bir ara baktım yanımdaki eşim başını çevirmiş izleyemiyor. Çok feci kanlı sahneler vardı. Bol bol ciğer, dalak gibi sakatatları gördük hem de burnumuzun dibinde.

Kısacası 3D deneyimi anlatılmaz yaşanır, bu filmde de Kanyon Cinebonus sinemalarında Real 3D’yi sonuna kadar yaşadık.

Bizi davet edenlere bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Film hakkında yazan diğer bir arkadaşım: http://www.uyuyang.com/final-destination-4-son-durak-4-3-boyutlu/
Filmin Web Sitesi:
http://www.thefinaldestinationmovie.com/

Filmin Fragmanı:

Link: Destination finale 4 - Bande annonce

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

3 Comments

  1. Arkadaş olarak anılmak büyük mutluluk verdi. Teşekkürler :)))

  2. admin says:

    Rica ederim canım, arkadaş değil miyiz :)))

  3. Cüneyt says:

    Biz bu serinin ilk filmini otbuste izlemiştik. 3D’den daha etkileyiciydi doğrusu. Değil mi Hasan:) Not: Yorumdaki espriyi SD1’i izleyenler anlar kasmayın boşuna:)

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]