Sezonun Yenilikçi Ferace Modelleri Modanisa’da

Yaratıcılığı kendine amaç edinen Modanisa, her yeni sezonda farklı ürün yelpazesi ve giyim koleksiyonlarıyla kadınların tutkusu olmaya devam ediyor. Moda anlayışında yeni bir kapı aralayan, seçkin tasarımcıların tüm çizgilerini ve yeniliklerini bünyesinde toplayan Modanisa.com bu sezonun yeni trendlerini de sizlerin gözü önüne seriyor.

Özellikle son yıllarda tesettür giyimin pratik ve kolay kullanımlarıyla yaygınlık gösteren feraceler, model ve stil açısından kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Reuters tarafından yapılan bir araştırmayla dünyanın en popüler ve muhafazakar moda sitesi unvanını almaya hak kazanan Modanisa, birbirinden farklı giyim alternatifleriyle kadınların zevkine her sezon taptaze canlılık kazandırıyor. Tesettürlü kadınların her sezon vazgeçilmezleri arasında yer aldığı ferace modelleri, markanın kendi çizgisiyle yoğrulduğu için daha özgün bir şekle dönüşüyor.

Birbirinden şık modern çizgilerle beslenen ferace modelleri, dökümlü, kuyruklu, yarasa, fermuar, nakış ve fırfır gibi farklı çeşitlerin detaylarıyla buluşarak sizleri karşılıyor. Kumaş açısından ise derinin ağırlık kazanacağı bu sezonda feraceler, iddialı ve cesur kombinler yapmanıza imkan tanıyor.

Nakış Detaylı Feraceler

Modanisa, ferace koleksiyonunda yenilikçi modellerine nakış detayıyla hareketlilik kazandırıyor. Eskinin ve el detaylı nakışlarının figürler halinde şıklık kazandığı parçalar, kadınlara daha feminen bir görünüm kazandırıyor. Genellikle nakış detayları, feracelerin boyun veya etek kısımlarına serpiştirilse de ara ara kol ağızlarında da son buluyor. Modellerde renk yolculuğuna ise hardal, somon, siyah, gri ve mint yeşili gibi renkler eşlik ediyor. Yeni sezon ferace modelleriyle günlük kombinlerinizde daha şık ve modern kombinler yakalayabilirsiniz.

Güçlü ve zarif duruşun hakim olduğu taşlı feraceler geçen yıldaki önemini bu sezonda da kaybetmiyor. Bu zorlu moda yarışında nakışlı feraceler taş detaylarıyla zenginlik kazanıyor. Sadeliğini minimalist çizgilerle sentezleyen desenli parçalarda ise nakış detaylar genellikle zıt renklerle ön plana çıkıyor.

Feracede Yarasa Kol Dönemi

Daha çok bluz veya tuniklerde tasarlanan yarasa detayı, bu yeni sezonda Modanisa’nın gözde tasarımcıları aracılığıyla feracelere yansıtılıyor. Kolları geniş kesimli olan yarasa modelli feraceler ince bel kesimleriyle vücut hatlarına vurgu yapıyor. Sadeliklerini kruvaze şekilleriyle ön plana çıkartan modellerin renk yelpazeleri de yine kadınları oldukça geniş bir yolculuğa çıkartıyor.

Kürk detaylı ve işlemeli yakaların ön planda olduğu yarasa modeller ise birbirinden farklı renk ve kesimleriyle kadınları bir hayli zorlayacağa benziyor. Genellikle bebe yakanın hakim olduğu modelleri, stilletto ve sigarette pantolonlarınızla özel günlerinizde de tercih edebilirsiniz. Gerek günlük gerekse özel günlerde klasik kombinlerin ayrılmaz parçaları arasında yer alan feraceler ile şıklığınızdan her daim ödün vermeyeceksiniz. Modanisa.com adresinin birbirinden güzel modellerini koşulsuz iade ve farklı taksit seçeneklerinden faydalanarak sizde tercih edebilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]