Sarah Jio ile Tanışma / Meet to Sarah Jio

Nasıl anlatsam? Nereden başlasam bilemiyorum. Ben dün akşam Sarah Jio ile tanıştım, muhabbet ettim, yemek yedim diye konuya direk gireyim :)

Bir süre önce onun kitap furarı için Türkiye’ye geleceğini duymuştum. Bir ara Sarah’ya İstanbul’un tarihi semtlerini gezdirirken hayal ettim kendimi.. Sultanahmet, Ayasofya.. Tarihi yarımada…Sarah Jio

Sarah Jio

Sonra Seyhan bana Sarah Jio ile bir akşam yemeğine davet edildiğini söyledi. Benim onu sevdiğimi bildiğinden benimle gelir misin diyince ben de akan sular durdu tabi :) Pena yayınları da mail atınca tamam oldu.. Nasıl gitmezdim. O romantik kitapların yazarı ile tanışmak istemez miydim?

Şimdi size tanışma hikayemi yazacağım.. Sıkı durun..

Akşam saatlerinde Grand Tarabya oteline vardık. Sarah Jio gündüz de bazı misafirler ağırlamıştı, odasında dinleniyordu. Yine de bizi çok bekletmeden yanımıza geldi. Yan yana oturduk, anlaşabildiğimiz kadar muhabbet ettik.

O Seattle’dan, çocuklarından bahsetti. Bana İstanbul’da ne kadar zamandır yaşadığımı, eşimle nasıl tanıştığımı sordu :) Blogumda neler yazdığımı, instagram adresimi sorup takibe aldı :) (Buraya gözlerinden kalpler fışkıran surat simgesi gelebilir :) )

Ve yeni çıkan romanın Yeşil Deniz Kabuğu‘nu, taze taze, dumanı üstündeyken adıma imzaladı.

Sarah Jio

Kitabı en kısa zamanda okuyup görüşlerimi sizinle paylaşacağım.

Unutmadan, 7 Kasım Cumartesi günü Sarah Jio Tüyap kitap fuarında olacak. Saat 14.00-15.00 arası söyleşi ve 16.00-18.00 arası kitabını imzalayacak. Eğer imkanınız varsa tanışmak için mutlaka gidin derim;)

Sarah Jio

Sarah Jio kimdir?

Yağmur sonrası, Mart Menekşeleri, Böğürtlen Kışı, Son Kamelya, Gündüzsefası, Agapi romanlarıyla New York Times ve USA Today’in çok satan ve Amerika’nın en çok okunan kadın yazarlarından biri olan Sarah Jio aynı zamanda Glamour, O, The Oprah Magazine, Redbook, Real Simple dergilerinde yazılar yazmaktadır. Jio’nun kitaları 25’ten fazla ülkede yayınlanmıştır. Seattle’da üç küçük çocuğu ve golden cinsi köpeğiyle birlikte yaşamaktadır.
Yazar hakkında daha fazla bilgi için www.sarahjio.com adresine bakabilirsiniz..

Buradan Sarah Jio ile tanışmama vesile olan Seyhanıma, Pena yayınlarına, Derya hanıma, Salt iletişime ve Grand Tarabya ekibine çok teşekkür ederim ;)

——————————

Sarah Jio came to Turkey and I met him. I had a chat and he ate dinner with ours. I’m very happy for this. He new book signed for me. Many thanks Sarah :) xoxo ;)

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

5 Comments

 1. Ya sahikoss ben tesekkur ederim sana ya. Cok tatliydiniz ikiniz. Hani simdi simdi bazi seyler netlesiyor bende. Soyledigim yaptigim seyler tuhaf geldiyse tamamen olayin ambiyansindan ^^
  Kizzz keske bi ara seattle a gelcez agirla bizi deseydik nasilsa sevdi :) bak tuh simdi geldi aklima bu da. Yaaaa sahikaaaa cok guzeldiiio cildirzaaammm :* :*

 2. Ne güzel olmuş, bu kadar takip ettiğiniz bir yazarla tanışmanıza çok sevindim.

  sevgiler

  tolunay

 3. Güzel bir buluşma olmuş.Sevdiğiniz bir sanatçıyla tanışmak heyecan verici ve güzel.

 4. Güzel bir buluşma olmuş. :)

 5. […] ünlü yazar Sarah Jio ile tanışmıştım. Bana son kitabını imzalayıp vermişti. Benim için inanılmaz bir deneyimdi […]

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]