Partnerinizi sebepsiz yere şaşırtmak için en iyi 6 fikir

Bir ilişkiyi renklendirmek için fazla bir şey gerekmez, en azından birbirini seven insanlar için. Aşk, bir kişinin diğerini önemsemesini ve korumasını sağlayan o ekstra çimento, o şefkattir.  

Flowwow gibi çevrimiçi platformlardan satın alınabilecek güzel çiçekler vermek gibi küçük, sıra dışı eylemler, bir ilişkiyi bir arada tutan bağları güçlendirebilir, beklenmedik bir buket teslimatı yapmanın uygun bir yolu İstanbul’da çiçek teslimatı. Partnerinizi birlikte bir yaşam beklentisiyle meşgul etmenin ve yemin ettiğinizde verdiğiniz ‘sonsuza dek mutlu’ sözünü yerine getirmeye hazırlanmanın birçok yolu vardır.

Modern ilişkilere genellikle masaya yemek getirmenin günlük meşgalesi hakimdir, ancak ilişkiyi devam ettirmek için her iki tarafın da çaba göstermesi gerektiği gerçeği göz ardı edilir. İşte ilişkiyi uzun süre devam ettirmeye yardımcı olacak yedi yol.

Bir İlişkiyi Canlı Tutmak İçin Yedi Fikir

Hayatın oldukça öngörülemez ve zor olabileceği zamanlar vardır. Eğer özel biriyle bir ilişki kurmaya başladıysanız, işler ters gitse bile bu ilişkiyi nasıl canlı tutacağınızı bilmelisiniz. İşte bu tür ilişkileri sürdürmenize yardımcı olacak bazı fikirler.

Birbirimize Alan Açmak

Uzman evlilik uzmanları, ilişkileri sallantıda olan partnerlere genellikle aynı tavsiyelerde bulunur. Partnerlerinden biraz ayrı kalmaları ve biraz yalnız zaman geçirmeleri gerektiğini söylerler. Yeni bir ilişkiye başlayanlar bu fikri çok saçma bulabilir ama ilişki olgunluğa ulaştığında işe yarar. Diğer kişiden uzak durmak, dikkat dağıtıcı pek çok cazip şeyle dolu bir dünyada onu tekrar tekrar kabul etmek için zihni tazeler.

İyi Bir Sebep Olmadan Ara Sıra Partnerinizi Çiçeklerle Şaşırtmak

Geleneksel olarak çiçekler romantizmin bir sembolüdür. Birçok çift genellikle Sevgililer Günü’nde ve ilişki yıldönümlerini kutlarken çiçek verir. Karşınızdaki kişiyi sebepsiz yere şaşırtmak, özellikle de kadına yönelik olduğunda, bir ilişkide romantizmi ateşler. Kadınların çiçeklerle yakın bir ilişkisi vardır çünkü çiçekler doğal olarak kadınları sembolize eder – çiçekler de kadınlar gibi savunmasız ve güzeldir. 

Ara sıra hediye sunmak, karşınızdaki kişiye ilişkide bir şeyleri dört gözle beklemesi için bir neden verir. Çiftler çiçeklerden daha değerli bir şey sunmak için fazladan bir adım atabilirler. Sürpriz bir akşam yemeği, bağları daha da sağlamlaştırmak için işe yarayabilir.

Benzer Bir Yatma Zamanı Programına Sahip Olmak

Senkronize yatak odası programları, her gün işe giden evli çiftlerin faydalanabileceği bir fikirdir. Bu süre onları çocuklardan uzaklaştırır ve ilişkilerine başlarken yaptıkları gibi bağ kurmaları için onlara yalnız zaman verir. Çiftler, uyumadan önce birlikte film izleyerek ya da ilişkilerini ayakta tutan bağları güçlendirmek için oyunlar oynayarak yatak odasında yaratıcı olabilirler.

Romantik Deneyimleri Sıkışık Programlara Sığdırmak

İş, niteliğine ve çalışılan saat sayısına bağlı olarak bir ilişkiden çok şey götürebilir. Faturaları ödemek için meşgul olmak önemli olsa da. Çarşamba günleri dışarıda bir gece geçirmek ya da ayda bir kez sinemaya rutin bir ziyarette bulunmak sıkıcılığı azaltabilir ve ilişkiyi uzun süre daha cazip hale getirebilir. 

Ortaklar Zaaflarını Göstermelidir

İnsanlar kendilerini korumak gibi basit bir nedenle kırılganlıklarını gizlerler. Ancak, bir partnere karşı açık olmak ilişkideki bağları güçlendirebilir. Kırılganlıklar, bazı gizli travmaları ve ilişkideki geçmiş başarısızlıkları içerir.

 Son Sözler

İlişkilerin sürdürülmesi ancak bazı romantik fikirler devreye girdiğinde kolaydır. Diğer kişi ilişkiyi devam ettirmek için biraz çaba gösterdiğinde partnerler daha mutlu olur. Bununla birlikte, taraflardan biri veya her ikisi de ara sıra diğerini şaşırtmak için çaba göstermelidir.

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]