Özgü Namal ekranlara geri dönüyor İşte Namal’ın yeni dizisi ve partneri kim?

Bir zamanlar dizilerin aranan ismi ünlü oyuncu Özgü Namal 9 senedir ara verdiği dizi setlerine geri dönüyor. Kızıl Goncalar isimli dizi ile dönüş yapacak olan oyuncuya Özcan Deniz eşlik edecek.

Özgü Namal’ın partneri kim?

İstanbul Yedi Tepe dizisi ile başlayan oyunculuk serüvenine Kurtlar Vadisi ile zirvelere çıkaran Özgü Namal 10 senedir dizi setlerinden uzaktı. En son Yetenek Sizsiniz programı ile ekranlarda olan güzel oyuncu Kızıl Goncalar isimli dizi ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki bu dizide partneri kim olacak? Sorusuna güzel bir cevabımız var.

Üç yıl önce eşi ve iki çocuğunun babası Ahmet Serdar’ı kaybeden Özgü Namal, sakin bir yaşam sürüyorken tekrar setlere dönmeye karar verdi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Gold Film’le anlaşma imzalayan Özgü Namal ekranlara bomba bir partnerle dönmeye hazırlanıyor. Senarist Necati Şahin’in kaleme aldığı Kızıl Goncalar dizisinde yer alacak ünlü oyuncunun partneri de merakla bekleniyordu.

Dizinin başrolünü Özgü Namal ile paylaşacak olan isim Özcan Deniz oldu. Ayrıntıları gelmeyen dizinin FOX TV’de yayınlanacağı biliniyor. Kadrosunda yer alan başarılı isimlerle şimdiden konuşulmaya başlanan dizinin reyting oranlarının iyi olması bekleniyor.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]