Dünyanın En İyi Oteli: Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet

Kalite odaklı hizmet yaklaşımı, ambiyansı ve mükemmel tesisleriyle çok sayıda ödüle layık görülen Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, Travel+Leisure dergisinin merakla beklenen 2023 World’s Best Awards anketinin sonuçlarına göre büyük bir başarıya imza atarak Dünyanın En İyi Oteli ve Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli seçildi.

Dünyanın En İyi Oteli ve Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli

Otelin olağanüstü başarılarını vurgulayan bu ödüller aynı zamanda Türkiye’yi dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olarak tanıtma konusunda üstlendiği rolü de teyit ediyor.

Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet Otel Müdürü Serap Akkuş, otelin kazandığı yeni uluslararası ödül hakkında şöyle konuştu: “Travel&Leisure dergisinin 2023 World’s Best Awards ödüllerinde dünyanın en iyi oteli unvanına layık görülmekten büyük onur duyuyoruz. Çalışanlarımızın bağlılığını ve sundukları olağanüstü hizmetleri açıkça kanıtlayan bu başarı, misafirlerimize unutulmaz deneyimler yaşatma kararlılığımızı da vurguluyor. Tüm ekibimizin sonsuz desteği ve katkısı olmadan bu büyük başarıya ulaşmak mümkün olmazdı. Gelecekte de kapılarımızdan içeriye adım atan her misafirimize unutulmaz deneyimler sunmaya devam edeceğiz.”

İstanbul’un tarihi güzelliklerine birkaç adım mesafede yer alan Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, 1996 yılından bu yana benzersiz misafir deneyimleri sunuyor. İki yıl süren kapsamlı bir renovasyon sürecinden sonra 2022’de kapılarını tekrar açan otel, tarihi yarımadanın yegane beş yıldızlı lüks oteli olarak yolculuğuna devam edecek.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]