Mükemmel Bir Country Mutfak, Moda Tasarımcısı Louise Roe’nun Muhteşem Evi

Moda stilisti Louise Roe ve kocası, İngiltere’de hayatlarında yeni bir bölüm için Los Angeles’ı arkalarında bırakmaya karar verdiklerinde, hayallerindeki Georgia tarzı mülklerine rastladılar ve ideal İngiliz kır evlerini yapmak için çalışmaya koyuldular.

Country Mutfak Tasarımı

1- Louise, Georgia dönemi tadilatı için mükemmel çiftlik evi tarzı mutfağı tasarlamak üzere British Standard ile çalıştı. Zeminler, geri kazanılmış Gürcü döşeme tahtalarıdır. Renk, Little Greene imzalı ‘Sage Green’.

2- Çift, lavaboyu evi ilk gördükleri andaki yerinde tutmak istedi – pencereden dışarı ve ötesindeki kırlara bakmak.

3- The Aga marka fırın evle birlikte geldi. Louise’in Amerika’daki zamanından ithal ettiği birkaç tasarım fikrinden biri, İngiltere’de pek sık görmediğiniz kullanışlı bir cihaz olan ocağın üstündeki tencere doldurucudur.

4- Louise, ayağın altındaki döşeme tahtalarını kullanarak adayı kendisi tasarladı. İki bobinli tabure, altına mükemmel bir şekilde oturur ve günün sonunda dinlenmek için bir yer görevi görür. Sondaki oda kızının oyun odası.

5- Burada bulunan oyun odası, Louise ve kocasının yemek yaparken kızlarına göz kulak olmalarını sağlıyor. Duvarın alt yarısında beyaz paneller ve üstte Edward Bulmer’in ‘Trumpington’ yazısı ile alan büyüleyici.

Evin diğer bölümleri

6- Ana yatak odası, Farrow & Ball tarafından ‘Lichen’ ile boyanmıştır.

7- Misafir banyosunda ayaklı küvet ve marin renk düzeni vardır.

8- Louise’in evdeki en sevdiği eşya yazı masasıdır. Onu Petworth’taki bir antika dükkanından aldı ve bulduklarıyla ailesinin evindeki alanı çoktan doldurduğu için sahibinden onu altı ay boyunca saklamasını istedi. O odada vakit geçirmek için oturma odasında olmasını tercih etti.

Yazının orijinali:

https://www.houseandgarden.co.uk

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]