Modanisa Blogger Akademi: 2. hafta

 

modanisa2hafta

Dün Blogger Akademi’de 2. haftayı geride bıraktık. Sabah yine Merve ile düştük yollara :) Sohbet muhabbet, Üsküdar Üniversitesi’ne vardık. Yine çok keyifli geçen bir gün oldu.

Konumuz WordPress kurulumuydu, biraz teknik konulardan bahsedildi. Yıllardır wordpress kullandığım için bu kısım biraz tekrar niteliğinde geçti benim için. WordPress’in dünyanın en çok kullanılan CMS ‘si olmasından, Mashable gibi büyük sitelerin wordpress kullandığından bahsedildi. Yeni blog açacak adaylara cpanel, veritabanı ve ftp kullanımı gibi teknik konulara değinildi.

Bir de bu hafta hocamız bize ödev verdi :) Konular bende saklı kalsın, yakında blogumda değişik konulardan bahsedeceğim :) Onun yanında değişik projeler ve haberlerle de karşınızda olacağım. Beni izlemeye devam edin ;)

bloggerakademifoto2

2 thoughts on “Modanisa Blogger Akademi: 2. hafta

  1. Gerçekten işe yarayan seminerler aslında bunlar.Seminer değerlidir değişldir bilemem ama orada farklı insanlarla tanışmak sohbetleri geliştirmek çok iyi bir şey.

  2. Bu eğitim seni bizden aldı ama yine de senin adına seviniyorum,Allah zihin açıklığı versin :)

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Modanisa Blogger Akademi: 1. Hafta

Geçtiğimiz hafta cumartesi (evet 1 hafta geçti üzerinden ben yeni yazıyorum:) ) eşimin kuzeni Merve ile (kendisi çiçeği burnunda bir...

Kapat