Modanisa Blogger Akademi: 1. Hafta

modanisa

Geçtiğimiz hafta cumartesi (evet 1 hafta geçti üzerinden ben yeni yazıyorum:) ) eşimin kuzeni Merve ile (kendisi çiçeği burnunda bir blogger:) ) Modanisa Blogger Akademi‘nin ilk dersine girdik. Digibus ajansının sahibi sosyalsosyal.com’un kurucusu Salih Çaktı bey ilk dersimizde genel bilgileri verdi. Bundan sonra izleyeceğimiz yol haritasından bahsetti.

Öncelikle tanışma faslıyla başladık. 40’a yakın bayan ve hepsinin ortak paydası blog olunca çabucak kaynaştık. Bizim için açılan facebook grubunda paylaşımlara başladık bile. İçimizden çok az kişinin daha önce açtığı blogu vardı. Çoğunluk tazecik yep yeni bloggerlar olmak için hevesli. Onlarla birlike ben de heyecanıma engel olamadım :) Yakında blogum üzerinde bu değişiklikleri görebileceksiniz.

Daha sonra Modanisa.com Pazarlama Müdürü Murat Dağlı bu eğitimin amacından ve sonunda beklentilerinden bahsetti. Modanisa’nın bugüne nasıl geldiğini anlattı.

 Son olarak Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) Başkanı ve IHL Sözlük kurucusu Said Ercan sosyal medyanın bugünkü haline nasıl geldiğinden bahsetti. 

Yarın yeni bir ders var. Blogu olmayanlar blog açacak, olanlar (misal ben:) ) blogumuz üzerinden devam edeceğiz. Mesela geçtiğimiz gün Modanisa’nın 3. yılı nedeniyle online defile gerçekleştirildi. Blogger arkadaşlarımızdan 10 kişi gitti. Sevgili Elif blogunda da yer vermiş bu güzel güne.

Bakalım yarın neler göreceğiz :)

Sınıfımızdan bir kare
Sınıfımızdan bir kare
About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. Gecen haftanın güzel bir özeti olmuş

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]