Küçük Kızlar İçin Güzel Bir Oda

Herkese merhaba,

Akşamları çayımı ya da kahvemi alıp dekorasyon dergilerine gömülmeyi çok seviyorum. Her ne kadar basılı dergileri sevsem de, tabletten okuyorum dergilerimi.
E-dergiler de kolay erişimi yüzünden ilgimi çekiyor doğrusu :)

Şimdi paylaşacağım tatlı odayı da bir dergide gördüm. Şimdi hangisinde olduğunu unuttum, ama odanın sadeliği çok hoşuma gitti.

Anneler ne yazık ki çocukların odalarını oyuncaklı ıvır zıvırlarla doldurmaya bayılıyor.. Tabii herkesin zevki ayrı. Ama ben sade çocuk odalarını çok seviyorum. Özellikle pastel renkli olanları. Dümdüz beyaz ya da griyi çocuk odalarına hiç yakıştıramıyorum. Hele koyu renkleri asla.

Bakalım pastel renklerin hakim olduğu Sienna’nın odası nasılmış:

sienna_room1 sienna_room2 sienna_room3 sienna_room4

Ortalıkta hiç dağınıklık olmaması da ayrıca güzel tabii :) Bu huzurlu odada çocuğun hayal gücünün çalışmaması mümkün mü?

Bu aralar dekorasyonda iskandinav stilini çok seviyorum. Bu tarzda evler paylaşmaya devam edeceğim ;)

Peki siz ne tarz çocuk odalarından hoşlanıyorsunuz? Benimle paylaşırsanız çok sevinirim ;)

Kaynak: http://www.lilyroseinteriors.com

Beni sosyal medyada takip etmek için;

Twitter    |   Instagram   | Facebook

9 thoughts on “Küçük Kızlar İçin Güzel Bir Oda

  1. Bende çocuğum olduğunda böyle sade bir odasının olmasını istiyorum.Çünkü ne kadar oyuncak o kadar dikkat dağınıklığı :)

  2. Soft renkler huzurlu bir ortam yaratmış. Çok hoş. Ben de bugünlerde bebek odası hazırlıyorum, beyaz ve turkuaz ağırlıklı. Bazı siparişlerimiz gelmedi henüz, odayı hazırlayınca blogda paylaşırım ;)

  3. Odanın dekorasyonuna, renklere, sadeliğe bayıldım! İnşallah ileride bir çocuğum olursa ben de bu tarz derli toplu bir oda dekore etmeyi düşünüyorum onun için… :) Bana fikir vermiş oldunuz, çok teşekkürler ♥

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun!

Kadınlar günü de nedir? Bence oldukça saçma bir gün :) Anneler, babalar, sevgililer günü gibi, ticari kafaların uydurduğu sıradan bir...

Kapat