Kasım Ayında Netflix’te Neler İzleyeceğiz?

Kasım ayında Netflix’te yeni yapımlar başlıyor, eski dizilerin de yeni sezonları ekrana geliyor. Bu ayın en merak edilen dizisi ise 1899 isimli yeni yapım. Dark dizisinin yapımcılarının oluşturduğu dizi şu anda herkesin merak konusu. Bakalım bu ay Netflix’te neler izleyeceğiz?

Blockbuster ( 3 Kasım)

Kalan son Blockbuster mağazasının çalışkan yöneticisi olan Timmy, liseden beri mağazada çalışmaktadır. Yaşanan rekabete ve karmaşık hislere karşın Timmy, kendisi ve ekibi için bir işten daha fazlası olan video dükkanı için savaşmaktan vazgeçmez. Timmy, video mağazasını açık tutmak ve personelin mutluluğunu sağlamak için çabalar.

Enola Holmes 2 (4 Kasım)

Enola Holmes 2, Sherlock Holmes’un asi genç kız kardeşi Enola’nın maceralarını konu ediyor. Genç bir kadın olan Enola, dedektif olarak ilk davasını almıştır. Kayıp bir kızın gizemini çözmeye çalışan Enola, bu süreçte arkadaşlarının ve ağabeyi Sherlock’un yardımına ihtiyaç duyar.

Crown (5. Sezon) (9 Kasım)

Netflix, kraliyet draması The Crown’ın 5. sezon, 9 Kasım 2022‘de izleyici ile buluşacak.

Ocak 2020’de, dizinin beşinci sezon ile final yapacağı duyurulmuştu. Ancak daha sonra dizinin yaratıcısı ve showrunnerı Peter Morgan The Crown’ın altıncı sezonla geri döneceğini doğruladı. “5. sezonun olay örgüsünü tartışmaya başladığımızda, hikayenin zenginliğinin hakkını vermek için orijinal plana geri dönmemiz ve altı sezon çekmemiz gerektiğini kısa sürede anladık. 6. sezon, dönemi daha ayrıntılı olarak ele almamızı sağlayacak.” dedi.

6. sezonun Tony Blair’ın iktidardaki yıllarını ve Diana’nın ölümünün ardından Kraliçe ile olan ilişkisini konu alması bekleniyor.

1899 (17 Kasım)

Atlantik Okyanusu’nun uçsuz bucaksız ve tehlikeli sularında bir yolculuğa çıkan Kerberos adlı geminin yolcuları, hayatlarının en büyük gizemiyle karşılaşmak üzeredir. Dark’ın yaratıcılarının imzasını taşıyan yeni dizi 1899’a kendinizi kaptırmaya hazır olun.

Daha iyi bir gelecek umuduyla Yeni Dünya’ya giden bir gemiye binen yolcular, açık denizde sürüklenen başka bir gemiyle karşılaşınca bir kâbusun ortasına düşer.

Dead To Me 3. Sezon (17 Kasım)

Dead to Me, Jen adındaki genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Tuhaf bir mizah anlayışına ve öfke sorunlarına sahip bir kadın olan Jen, genç yaşında dul kalan bir kadındır. Jen’in kocası cinayete kurban gitmiştir. 3. sezonu ile 17 Kasım’da Netflix’te.

Hayaller Diyarı  (18 Kasım) 

Hayaller diyarı Slumberland’e hoş geldiniz! Jason Momoa, babasına tekrar kavuşmak isteyen genç bir kızın (Marlow Barkley) rüyadan rüyaya seyahat edip kâbuslardan kaçmasına yardım eden sıra dışı haydut “Flip”i canlandırıyor. Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak ve Alaycı Kuş filmlerinin yönetmeninin imzasını taşıyan Hayaller Diyarı, 18 Kasım’da Netflix’te

Wednesday (23 Kasım)

Çarşamba, Addams Ailesi’nden Çarşamba Addams karakterine dayanan, yaklaşan bir Amerikan doğaüstü gizemli komedi televizyon dizisidir.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]