Karaca Home ile Bu Kış Masal Gibi Geçecek

Beni instagram‘dan takip edenler bilirler. Geçtiğimiz haftasonu Karaca Home‘un sonbahar-kış ürünleri lansmanı için ofislerine gittim. Daha kapıdan girer girmez büyülü bir yere geldiğimi anlamıştım :) Mis gibi kokular geliyordu.

karaca_homeIMG_2909

Girişte Ayşenur hanım bizi güleryüzüyle karşıladı. Showroom şeklinde döşenmiş bir alana girdik. Burada Karaca Home’un tüm sonbahar-kış ürünleri bulunuyordu. Gözlerimin nasıl açıldığını tahmin edersiniz :)

Bizim için hazırlanmış kocaman bir kahvaltı masası vardı. Ama önce ürünleri gezmeden olmazdı. Ben de öyle yaptım, tek tek tüm ürünleri gezdim ve fotoğrafladım. Hepsi rüya gibi, hepsinin tasarımları özel ve çok güzeller.

Aksesuar

IMG_2917IMG_2924IMG_2954IMG_2931IMG_2919IMG_2936IMG_2941IMG_2918IMG_2926IMG_2947

Yatak odası

IMG_2945IMG_2967IMG_2920IMG_2923IMG_2935

Bebek & Çocuk

IMG_2966IMG_2975IMG_2977

Çiçekler

IMG_2929IMG_2930

Her bölümü tek tek gezdikten sonra kahvaltıya oturduk. Çok sıcak ve samimi bir ortamda, ev yapımı reçellerin olduğu masamıza kurulduk. Bir yandan kahvaltı ederken bir yandan da koyu bir sohbete dalmıştık. Ne de olsa bir sürü hanım blogger bir araya toplanmıştı, zevklerimiz ortaktı.

Muhabbetimiz sırasında Karaca Home Pazarlama Yöneticisi Gamze hanım bize karaca home’un geçmişinden biraz bahsetti. 2007’den beri Karaca Home markasının olduğunu, 2012’de ev tekstiline başladıklarını ve 2008’de Emsan’ı bünyelerine kattıklarını anlattı. Karaca Home’da günlük kullanım ve çeyiz için ev tekstili, aksesuar, bebek + çocuk ürünleri ve banyo tekstili ürünlerini bulabiliyoruz. Şu an 1200 satış noktasında varlar. Ancak önümüzdeki aylarda Avrupa yakası başta olmak üzere büyük bir showroom açmayı planlıyorlar. Anadolu yakasında oturanlar üzülmesinler oraya da en kısa zamanda bir showroom + mağaza açacaklar. 1,5 senedir de cookplus.com adlı internet sitesinden Karaca Home ürünlerini online olarak alabiliyoruz.

Gamze hanımın tatlı anlatımından sonra sonbahar kış ürünlerinin sunumunu izledik. Ürünler güzel, bir de sunumları güzel olunca hepimiz mest olduk. Ürünlerin sunulduğu kataloglar da ayrıca çok güzel olmuş. Nevresim, bebek ve banyo olarak 3 ayrı katalogları var. Üçünü de inceledim, tek tek çok güzeller.

Daha önce tanışmadığım bir çok blogger ile de tanışma fırsatım oldu. White Country House, Ev Atölyesi, Nonim ve Nimo Stylo bloglarının sahipleri ile hoş sohbetler ettik.

IMG_2969IMG_2987IMG_2974

Kahvaltıdan sonra son bir kez daha ürünleri gezdim ve fotoğrafladım. Bu kış bizi çok güzel ürünler bekliyor benden söylemesi.

Sadece fotoğraf çekmekle yetinmedim ve minik bir video da çektim, şimdi sizi onunla baş başa bırakıyorum :)

Bir kez daha Karaca Home ekibine güler güzlü evsahipliği ve hoş sohbetleri için çok teşekkür ediyorum..

 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. tek kelimeyle harikaa! böyle yazı ve görsellerinle ev eşyalarına olmayan ilgimi artırıyosun, olmaz ki ama :)) kalemine, kadrajına sağlık emi ;)

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]