Taze meyveler kapımızda, meyvemeyve.com

meyvemeyve1

Küçükken büyüğüdüm evin bahçesinde şeftali, kayısı, kiraz ve ceviz ağacı vardı. Tabi o zamanlar taze meyve ve sebzenin ne denli güzel bir şey olduğunu pek bilmezdim. Annem önüme getirirse yerdim :)

Ne zaman ki evlendim, İstanbul’a geldim pazardan bile değil markette eziş büzüş meyve sebzeleri gördüm o zaman dank etti. Bu şehir de taze meyve ve sebze bulmak biraz ütopya olmuştu. Organik diye satılan değerinin on katı meyve ve sebzelere de pek güvenmez oldum. Her şeye organik damgası yapıştırılıyordu peki nereden bilecektik gerçek organik gıdaları.

Bizim gibi düşünenlerin çoğalması ve internet nimeti birleşince ortaya güzel projeler çıkıyor. Bizim bir büyüğümüz, Barış abi de bu duruma daha fazla dayanamamış ve bir girişim yapmış. meyvemeyve.com :)

meyvemeyve2

Ben de durur muyum tazecik narları, fındıkları görünce verdim siparişi. Portakallar daha toplanmıyormuş. Onun zamanı gelsin onlardan da alacağım. Şimdi ise ceviz ve ayva vakti gelmiş.

Tavsiye ediyorum meyvemeyve.com ‘dan gönül rahatlığı ile siparişinizi verebilirsiniz :)

Meyvemeyve.com’u blog‘undan, twitter‘dan ve facebook‘tan da takip edebilirsiniz.

meyvemeyve3

2 thoughts on “Taze meyveler kapımızda, meyvemeyve.com

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Karaca Home ile Bu Kış Masal Gibi Geçecek

Beni instagram'dan takip edenler bilirler. Geçtiğimiz haftasonu Karaca Home'un sonbahar-kış ürünleri lansmanı için ofislerine gittim. Daha kapıdan girer girmez büyülü...

Kapat