Restorasyon Bu Kadar Keyifli Miydi?

Evimi yeniden restore ettirmek istiyordum ama bu adeta üzerimde bir yük haline gelmişti. İnanılmaz bir stres içerisinde firma arayışlarına başladım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ehil.com adresi ile görüşmek istedim. Ehil.com’daki ev restorasyon fiyatları bana gayet ekonomik geldi. Açıkçası fiyatları gördüğümde stresim büyük oranda geçmişti. Ancak yine de çalışmalar ne zaman başlar, ne kadar sürer, memnun kalır mıyım düşüncesi uzun süre devam etti.

Sonrasında ise Ehil.com’daki ev restorasyon fiyatları nedeniyle bir telefon görüşmesi yaptım. Beni o kadar sıcak karşıladılar ki, işte o anda stresimden tamamen kurtulduğumu hissettim. Meğer restorasyon stresli değil gayet keyifli bir işmiş! Telefon görüşmesi esnasında tüm sorularıma büyük bir sıcakkanlılıkla yanıt veren ekip sayesinde rahat bir nefes aldığımı söyleyebilirim.

Hatta vazgeçme düşüncesindeydim ama ehil.com adresi ve detaylı bir şekilde bilgilendirilmem beni yeniden restorasyon konusunda kararlı olmaya ikna etti. Sadece bu da değil! Nasıl bir restorasyon çalışması istediğime halen karar verememiştim. Ekip bu konuda gayet profesyonel! Her soruma içtenlikle yanıt veriler ve bana telefonda henüz müşterileri dahi olmadığım halde pek çok öneri sundular.

Ekibin Tavrı Fikrimi Değiştirdi!

Böylece hem aklımda nasıl bir çalışma istediğimi netleştirdim hem de bu işten keyif almaya başladım. Benim için bir usta temin ettiler. Ustada da aynı şekilde samimi ve sıcakkanlı bir tavır beni karşıladı. Hemen çalışmaya başlayan usta gayet kaliteli bir iş ortaya çıkardı. Son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim çünkü usta hem temiz çalıştı hem de kaliteli malzemeler kullandı.

Artık bana danışan herkese bu ekibi tavsiye ediyorum. Bana anlatılanlar hep sonu hüsran ile biten restorasyon çalışmaları hikayeleri olmuştu. Sanırım bu yüzden büyük bir stres altında bu işe giriştim. Lakin hiç de öyle hüsranlık bir durum ortaya çıkmadı. Meğer çevremin dolduruşuna gelmişim diyebilirim.

Ben evimin yenilenmesinden ve onarımından büyük bir keyif aldım. Hatta arada bir ustamı arayarak çalışmaların ne durumda olduğunu sordum. Hiç sıkılmadan tamamına yanıt verdi. Böylece benim de için rahat etti. Şimdi annemin evini de basit bir restorasyondan geçirmeyi düşünüyorum. Elbette yine aynı ekiple çalışacağım!

 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. harika bir yazı olmuş çok teşekkürler

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]