En Hızlı Benmişim :)

3mmmm.jpg

Evet, 3M‘in bir kutu dolusu ürün ile birlikte gönderdiği mektupta aynen böyle diyor. Herşey bundan 1 ay önce www.enhizlikim.com adresini keşfetmemle başladı. Bu adreste 3M adlı firmanın , (ki biz kendilerini “Scotch Brite, Post-it” gibi isimlerle tanıyoruz) ürünlerini en kısa sürede bulmak gibi güzel bir flash oyunu vardı. Ben web oyunlarını çok severim, hele de ucunda ödül varsa. Neyse.. Bu oyuna bir merak saldım. İlk başta 1 dakika gibi uzun bir sürede buldum ürünleri. Daha sonra baktım millet 18 saniyede buluyor. Sen misin bana bunu gösteren.
Artık eşim;
– Bıktım artık bu blink blink seslerinden, demeye başlamıştı. Allahtan ben kısa sürede ilk 10’a girmeyi başarmıştım da artık oyunu bırakmaya karar vermiştim. Eşime de “eğer ödül kazanırsam ne kadar destek olduğunu da belirteceğim :) ” diye söyledim. Buradan belirteyim :) Hatta bu süre zarfında Gönen’e gittiğimizde kardeşim bile yardım etmişti oyunu oynamama ama rekor süreye ulaşamamıştık :)

3m_pocket.jpg

Uzun lafın kısası, azmetmişim ve kazanmışım :) Mektupta ilk 11’e girdiğim yazıyor ama gönderdikleri e-mail’de 2. olduğumu söylemişlerdi. Fare kullanmaktaki hızlılığımı 3M tescilledikleri için teşekkür ediyorum :)

8 thoughts on “En Hızlı Benmişim :)

  1. Blink bilink başımın etini yedin ama değmiş hani :)) Kolinin kirtasiye kismina başağrima karsilik el mi koysam acabaaa :)

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın: