Beni Ağlatan Filmler

Çok duygusal bir insan olduğum söylenemez. Hele filmlere ağlayan biri değilim (değildim!). Ama bazı filmler var ki beni gerçekten ağlatmayı başarıyor..

The Vow

Birbirini seven iki insandan biri hafızasını kaybederse diğerine olan aşkını unutabilir mi? Tüm yaşadıkları bir kalemde silinir mi? Bu filmi izledikten sonra içli içli ağlayasım geldi. Eşinin tekrar eski anılarını hatırlaması için elinden geleni yapan kocaya da çok üzüldüm. Bir zengin kız fakir oğlan filmi.. Ağlamak garanti..

 

The Other Woman

İnsan yavrusunu severken öldürür mü? Anne bir gün bebeğini emzirirken uyur.. Uyandığında bebeğin nefes almadığını farkeder. Olaylar da bundan sonra gelişir. Eşi bebeğin ölümünden onu sorumlu tutar. Anne ise eşinin eski karısından olan çocuğu ile yaşamak zorundadır. Natalie Portman’ın ağladığı her sahnede ağladım. Onun acısı içime oturdu..

Dedemin İnsanları

Dedeler torunlarını çok severler.. Bu filmde de içimi yakan bir şey var. Belki bizim oralara benzetmemden dolayıdır. Dedenin torununu çok sevmesi, ailenin birbirine tutunup ayakta kalması.. Filmin sonu.. Beni ağlatan filmler arasına ekliyor bu filmi de..

 

Tabi bir de ben 7 yaşındayken annemin ameliyat olup hastanede yattığı kış anneannemle birlikte izlediğimiz bir Sezercik filminin sonunda birbirimize sarılıp ağladığımız anı hiç unutamam..

 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. evet Sezercik cok tatlı bir cocuk

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]