Aslı Enver’in Yerine Demet Özdemir Geldi, Milyon Lirayı Reddetti

Aslı Enver

Kısa bir süre önce evlenen Aslı Enver’in bebek beklediği ve bu yüzden yeni dizi teklifini reddettiği söyleniyor. Aslı’nın reddettiği bu rol için Demet Özdemir düşünülüyor.

Benim Adım Farah Dizisinde Kim Oynayacak?

Geçtiğimiz hafta iş adamı Berkin Gökbudak ile evlenen 38 yaşındaki oyuncu Aslı Enver, Benim Adım Farah projesini için anlaşmıştı ancak sonrasında hamile olduğunu öğrenen Enver, hamileliği boyunca çalışmak istemediğini söyleyerek projeden ayrılmıştı.

Aslı Enver, son projesi ve Mehmet Günsür ile başrolü paylaştığı ‘Arayış’ dizisinde bir dijital kanalda ekranlara gelmişti. Ardından ‘Benim Adım Farah’ dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanan oyuncu, hamileliği ile şaşkına dönmüş ve ani gelişen bu durum karşısında bebeğine hamileliği boyunca çalışmak istemediğini söylemişti. 

Bunun üzerine karnı belirginleşene kadar dizide yer alması istenen Aslı Enver, bu teklife de sıcak bakmamıştı. Benim Adım Farah dizi ekibi yeni bir başrol oyuncusu arayışına girdi. 

Demet Özdemir Benim Adım Farah Dizisinde Oynayacak

Rotayı Demet Özdemir’e çeviren ekip, oyuncuyu ikna etti. Özdemir’in ‘evet’ cevabını verdiği konuşulan proje için erkek başrol olarak da Engin Akyürek ile anlaşıldı.

Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in aynı projede yer alması ikilinin hayranlarını da heyecanlandırdı.

Benim Adım Farah Dizisinin Konusu

Demet Özdemir’in rolünün, önümüzdeki günlerde kesinleşmesi beklenen Benim Adım Farah dizisinin konusu oğlu balon hastası olan ve mafyayla iş birliği yapmak zorunda kalan bir anne olacak.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]