Bonprix ile şıklığın keyfi

Evet bayanlar, eğer siz de benim gibi ceket ve blazer manyağıysanız, bu yazıyı kesinlikle okumalısınız. Öyle bir site ki her renk ceket ve blazer, her tarza uygun ceket ve blazer var. Abartmıyorum, gerçekten her renk var. Mabonprix.comviden kahverengiye, siyahtan sarıya aklınıza gelebilecek her renkte ceket ve blazerı bulmanız mümkün. Tabii ki de Bonprix’in onlie alışveriş sitesinden bahsediyorum, sitesi www.bonprix.com.tr :)

Bonprix’ten alışveriş yapmaya başladığımdan beri arkadaşlarımdan sürekli güzel tepkiler alıyorum. Sebebi ise Türkiye’de az rastlanır ürünlere sahip olması. Bu yazı ise nereden aldığımı merak eden arkadaşlarıma gelsin :)

Kurumsal sektörde çalıştığım için giyimimin presentabl olmasının yanında birazcıkta renkli olmasını istiyorum. Tabii her zaman cıvıl cıvıl renkleri giyemiyorum ama bazı günler inanın bana buradan aldığım ceketler ile ofiste neşe saçıyorum :)

Sadece resmi ve klasik tarza kitap etmiyor ürünler aynı zamanda salaş ve rahat tarzı sevenler içinde geniş bir ürün skalası var. Ayrıca şunu fark ettim ki, hafta sonu arkadaşlarımla sinemaya giderken giyerim diye aldığım bir blazerı, Perşembe günü güzel bir kombin ile işte de giydim. Aslında önemli olan biraz da nasıl kombin yapacağını bilmek diye düşünüyorum.

Baskılı desenler, renkli desenler, erkek tarzı ceketler, spor tarzı, klasik tarz, salaş tarz derken liste uzuyor da uzuyor. Bonprix’ten aldığım ürünleri hem büyük bir keyifle giyiyorum hem de soran herkese ballandıra ballandıra anlatıyorum :)

Sadece normal bedenler değil büyük beden giyen kadınlar için de aynı şekilde birçok çeşit bulmanız mümkün. Yani büyük beden diye sürekli kara kara giyinmenize gerek yok bayanlar; renkler bizim için yaratılmış :)

Sizi yazdıklarım ile biraz olsun ikna edebildiysem, lütfen bu güzel ürünlere bir göz atın. Aa bu arada size ürünlerin kalitesinden bahsetmeyi kaçırdım. Her ürünün kullanım alanına uygun olan kumaştan yapılmış olması hem temizlik açısından hem de kullanım açısından uzun ömürlü olduğunu söyleyebilirim. Ben daha öncesinde aldığım ürünlerinden çok memnunum ve sizin de bu fırsatı kaçırmamanızı isterim.

İyi alışverişler :)

 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]