Beyrut Kafe’de Kahvaltı

[eltdf_blockquote text=”Birisi bana kahvaltı hazırlayınca çok mutlu oluyorum, Şahika ” title_tag=”h3″ width=”100″]

Evet bunu ben söyledim :D

Tamam sofra kurmayı ve yemek yapmayı çok seviyorum. Ama sabah kalkmayı hiç sevmiyorum! Güzel kahvaltı sofralarına özeniyorum, ama ben sabah kalkıp öyle afilli sofralar kuramıyorum. Çünkü uykucunun tekiyim :)

Geçtiğimiz günlerde Kafe Beyrut‘un kahvaltı sofrası paylaşımını gördüm. Gözlerim fal taşı gibi açıldı. O konseptte kahvaltı, hem de o fiyata.. Kaçıramazdım! :) Haftasonu da eşimin doğum gününe denk geldiği ve dahi o gün Fatih’te diş hekimi Ali abimize gideceğimiz için her şey puzzle parçası gibi birleşti. E gitmesek ayıp olurdu :)

Kahvaltının hası..

kafe beyrut

Gitmeden önce arayıp rezervasyon yaptırdım, ki kalabalık olursa o cam kenarı bizim olsundu :)

Beyrut kafeye daha önce gitmiştim. Çok kalabalık gününe denk gelmediğim için sevmiştim de. At pazarı meydanı ile ilk tanışmam da orası ile oluyor. Normalde nargile mekanlarını hiç sevmem..

IMG_6500

Neyse, biz gittik ve masayı donattılar! Resmen donattılar.. Ondan bir hafta önce gittiğimiz açık büfede o kadar çeşit yiyememişimdir :D (Yok canıım hep dışarıda kahvaltı yapmıyoruz, Karun muyuz? :) )

Yediğimi, içtiğimi anlatma meraklısı değilimdir ama Beyrut’un kahvaltısını deneyin derim. Fiyatı mı? 2 kişi 22 tl! :) Kampanya bitmeden yetişin derim :)

Instagram

Facebook

Twitter

yazi

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. Bende ki bedevi şansı ile kesin kampanya biter gidene kadar :D
    Çok hoşuma giden yerler listesinde, bakalım ne zamana kısmet.
    Böyle ferah,freş kahvaltılar görünce Nar Dükkan faciamız aklıma geliyor :)))

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]