Bernardo Koleksiyon Serisi

Bayıldım! Tek kelime ile bayıldım!

Fotoğraflara bakarken içim gıcıklanıyor. Bir şeyler kıpırdanıyor. Al al diyor.. Durma diyor. Resimlerde, sunumlarda harika durur diyor!

Ama sadeleşiyorum diyorum, tabak çanak almıyorum diyorum. Gönül bu dinlemiyor.

Şunların güzelliklerine bakar mısınız? Bana da günah değil mi? :)

bernardo-koleksiyon

bernardo-kahve-2

bernardo-bardak-2

bernardo-bardak

Özel serinin hepsine şu adresten bakabilirsiniz: http://www.bernardo.com.tr/ozel-koleksiyonlar-1

Ay yok reklam falan değil, kendi kalbi duygularımla yazdım bu yazıyı. Bu aralar daha çok ev dekorasyonu ve ıvır zıvırı ile ilgilendiğim için algım hep o yönde :) Bernardo kahve keyfime sponsor olsa hayır demezdim hani :D

Zaten yazacak bir sürü yazı birikti, arayı soğutmadan yazsam keşke değil mi? Ha gayret Şahika, instagrama vakit ayıracağına bloguna yoğunlaş dediğinizi duyar gibiyim.

Olacak olacak :)

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. Çok güzel çizgiler, ben de porselen ve ince cam eşyaları çok seviyorum ama insan kontrollü gitmezse züccaciyeci gibi bir mutfak sahibi olunabilir. Yeni ev insanı baştan çıkarıyor… Sevgiler… Ama fotoğraf çekimleri için özel karma setler oluşturulur herhalde güzel olur bir de arkadaşlardan lojistik destek değiş tokuşu lazım. Al al nereye kadar. Sevgiler..

  2. Sahika says:

    Sevgili Begonvil Sokağı, o kadar haklısın ki :) Değiş tokuş işi hoşuma gitti, keşke öyle yapabilsek :) Ya da elimizdekileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilsek… Sevgiler benden..

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]