Çöp Adam dizisi konusu ve Oyuncuları

Çöp Adam Dizisi Oyuncuları

Yarın akşam Star tv’de ilk kez ekranlara gelecek olan Çöp Adam dizisi merak konusu oldu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan senaryo da başrolleri Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu paylaşıyor. Dizinin konusu neymiş bir bakalım.

Çöp Adam Dizisi
Elçin Sangu ev Engin Altan Düzyatan Çöp Adam dizisinde bir araya geldi.

ÇÖP ADAM KONUSU NEDİR?

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam; sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu hikayesini konu ediniyor.

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i giriştiği ekmek kavgasından çok aile sorunları yormuş, Tamer bütün bu zor şartları oyun haline getirerek, içindeki çocuğu korumayı başarmıştır.

Elçin Sangu

Anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır.Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur. Bir anda büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen annesi Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur ama geçen acı günlerin telafisi Tamer için çok zor olacaktır.

Engin Altan Düzyatan

Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. En yakınından aldığı darbenin şiddetiyle hayattan vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

Tamer ve Peri büyük aşkları için birçok sınavdan geçeceklerdir. Tamer aslında Peri’yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratmıştır. Saplantılı aşkı olan Tamer, zamanla sevgisini daha yumuşatacak ve duygusal bağa dönüştürecektir.

Çöp Adam Dizisi Konusu

Çöp Adam Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlandı?

Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Çöp Adam dizisi Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alındı. Dizi, bir kitaba bağlı kalınmadan, Budayıcıoğlu’na danışılarak senaryoya dökülüyor.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Çöp Adam dizisini Yağız Alp Akaydın yönetiyor.

ÇÖP ADAM OYUNCU KADROSU

Çarşamba günleri ekrana gelecek olan dizi, geniş bir kadroya sahip. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı Çöp Adam’da; Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Çöp Adam Dizisi Konusu

Çöp Adam dizisi Çarşamba günleri Star tv‘de yayınlanacak.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]