Amerika’nın Dev Markaları

     İstediğiniz her an, oturduğunuz yerden tek bir tıkla seçim yapmak ve aldıklarınızın güvenli bir şekilde size ulaşması internet alışverişini günden güne daha da cazip hale getiriyor. Alışveriş tutkusunu sadece yerli markalar ve firmalarla sınırlandırmak istemeyenler, farklı ürünleri iyi bir hizmetle yurtdışından getirtmeyi tercih ediyorlar. Çoğu marka artık Türkiye’de de satışta ama konulan vergilerden dolayı fiyatları oldukça yükselebiliyor ve bu da müşteriyi zorluyor. Özellikle yurt dışı menşeili ürünleri Türkiye’den çok daha pahalı fiyata alarak bütçenizi zorlamak yerine, daha hesaplı fiyatlarla istediğiniz ürünleri üretildiği ülkeden getirtmek birçok alışveriş severe daha mantıklı gelen bir hal aldı. Özellikle Amerika’dan satın al seçeneği, oradaki sınırsız marka seçeneklerini ve uygun fiyatları bilen ve kaçırmak istemeyen kişileri cezbediyor. Dünyaca ünlü markalardan kıyafet, ayakkabı, elektronik eşya, spor ve hobilerine uygun çeşitli ürünleri seçip Türkiye’den daha ucuz ve indirimli fiyatlarla sahip oluyor. Tüm buraya kadar her şey tamamken de, alışveriş tutkunları bu sefer Amerika’dan Türkiye’ye getirecekleri ürenler için verecek oldukları kargo ücretini düşürüyor. Hatta bazen birden fazla farklı mağazadan online alışveriş yapmak ve her biri için ayrı ayrı kargo ücreti ödemek Amerika’dan alışveriş yapmayı tam tersi çok daha pahalıya getirebiliyor. Peki o zaman ne yapacağız?

amerika postam

     Amerikapostam.com da aradığınız tüm ürünlere üye olmanızla birlikte tek tıkla ulaşabilirsiniz. Üye olup kendinize ait bir Amerika adresi edindikten sonra Amerika’ya kargolanan tüm online alışveriş sitelerinden ve Amerikan markalarından dilediğiniz gibi güvenli alışverişe başlayabilirsiniz. Guess, Ralph Lauren, Calvin Klein, Apple, Aldo, Barnes And Noble, J. Crew, Tommy Hilfiger, Abercrombie gibi dünyaca ünlü markaların orijinal ürünlerine sitelerinden ya da anlaşmalı sitelerden kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik Amerika’nın en popülerleri arasında olan Barneys Newyork, Oshkosh, Carters, Neiman Marcus, Skechers gibi markalarında uygun birçok seçeneğini bulabilirsiniz. Her türlü ürünü bulabileceğiniz Amazon, Ebay, Walmart, Target gibi Amerikan alışveriş sitelerinde istediğiniz ürünleri bulup Amerikapostam.com ile Türkiye’ye çok daha ucuza kargolatabilirsiniz. Orijinal ve kaliteli ürünlere Amerikapostam.com ayrıcalığıyla kolayca ulaşın.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. Turan says:

    merhaba..
    güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. Amerikada çok satan ve Türkiyede de bulunan hangi ürün veya markalar vardır. Bu konu hakkında bilgi verirmisiniz

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]