VitrA Kalitesinin Modern Çizgi ile Buluştuğu Clayart Karo Seramik Koleksiyonu

Günümüzde yaşam alanlarımızın her köşesinde modern çizgiler ön plana çıkıyor. Evlerde, iş yerlerinde her zaman eşyaların ortamla uyumuna dikkat ediliyor. Markalar da sürekli olarak modernliğe ayak uydurarak birbirinden farklı koleksiyonları piyasaya sürüyor. Kimi koleksiyonlarda abartılı parıltılar ön plana çıkıyor, kimileri daha minimal oluyor. Kimilerinde ise sadelik, doğallık ve aynı zamanda şıklık ön planda oluyor. Tarzınıza uygun bu tasarımlarla yaşam alanlarınızda her daim istediğiniz modern görünümü elde edebilirsiniz.

VitrA, bu modernlikten esinlenerek sadelik ve şıklığın ön planda olduğu yeni bir karo seramik koleksiyonunu sizlere sunuyor. Clayart isimli bu duvar karosu koleksiyonu üç boyutlu dokusu sayesinde yaşam alanlarınızda yakalamak istediğiniz modern görüntüyü sağlayarak sadelik ve şıklığın en güzel halini sizlerle buluşturuyor.

Koleksiyonda bulunan karo seramikler, yaşam alanlarınızda beton görünümü ve üç boyutlu bir sıva etkisi olmasını sağlıyor. Karoların bu görünümleri ve yapıları sayesinde abartıdan uzak, tamamen doğal bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Banyolarınız için en iyi seçimlerden biri olan bu karo seramik koleksiyonu, ortama kattığı hoş görünüm ve zarafet ile sizleri etkisi altına alacak.

Beton Görünümünden Gelen Zarafet ve Şıklık

Günümüzde beton görünümü, iç mekan tasarımlarında çok fazla tercih ediliyor. Bir trend haline gelen bu görünüm, VitrA’nın seramik duvar karosu koleksiyonlarından biri olan Clayart ile yaşam alanlarınıza taşınıyor. Bu koleksiyon, özellikle banyolarda daha sade ve ferah bir görünüm olmasını sağlıyor. VitrA’nın Clayart koleksiyonu, yaşam alanlarının banyolarında modernliğin, şıklık ve zarafetin ön planda olmasını isteyenler için en doğru seçim oluyor.

VitrA’nın Clayart karo seramik koleksiyonunun gri ve beyaz olmak üzere iki renk alternatifi ve 33×100 şeklinde bir ebat seçeneği var. Renklerin ikisi de beton görünümünü en iyi şekilde yansıtıyor. Banyonuzun duvar seramiklerini, eşyalarınızın rengine göre seçerek banyonuzda renk uyumunu en çarpıcı şekilde yakalayabilirsiniz.

Üç Boyutlu Dokusu Sayesinde Oluşan Sıva Etkisi

VitrA’nın karo seramik koleksiyonlarından biri olan Clayart koleksiyonunda, seramikler üzerinde üç boyutlu bir doku bulunuyor. Bu doku sayesinde seramik modelleri, banyonuzun duvarlarında bir sıva etkisi yaratıyor. Bu üç boyutlu sıva etkisi ve betonun sadelik ve şıklığı birleştiğinde, banyolarınızda ferah ve sakin bir görünüm ortaya çıkıyor.

Karo seramik koleksiyonunda renkler mat olarak bulunuyor. Renklerin matlığı sayesinde betonun sadeliği ve seramiğin üç boyutlu sıva etkisi bulunduğu ortama daha iyi yansıyor. İsterseniz, ortama farklı renkler katmak adına VitrA’nın beton görünümlü koleksiyonları içerisinde yer alan Versus gümüş parlak bordürler ile banyonuzdaki sadeliği biraz daha azaltıp banyonuza hareketlilik de katabilirsiniz.

Sadelik ve Zarafetin İç İçe Olduğu Seçimler

Beton görünümünün en iyi şekilde yansıtıldığı VitrA’nın Clayart koleksiyonu sayesinde banyonuza her adım attığınızda sizi uyumlu renkleriyle tarzınızı yansıttığınız şık bir alan karşılıyor. Beton görünümünün göz alıcı zarafeti ve kilin sıcaklığı birleştiğinde yaşam alanınıza karşı konulamaz bir güzellik hakim oluyor.

Karo seramiklerin üç boyutlu yapısında doğal olarak bulunan sıva etkisi, kullanılan mat yapı ile birleştiğinde oldukça ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

Karo seramiklerin renkleri ile seçilecek bordürün rengi birbiriyle oldukça uyumlu. Beyaz veya gri karo seramiklere katacağınız gümüş renkli bordürler sayesinde banyonuz modern çizgilerin buluştuğu bir yer olacak.

VitrA, her koleksiyonuyla hayallerinizdeki görünümü en ince detaylarına kadar ayaklarınıza getiriyor.

Hem modern hem şık olan bu koleksiyonlara sahip olmak için en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, koleksiyonlardaki renkler arasından banyonuza uygun seçimler yapabilir ve böylelikle zarafeti yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]