Suluboya Sevgim

Herkese Merhaba,

Bugün sizlere yeni hevesim Suluboya’dan bahsedeceğim :) Annem bana hep bir işe başlamaya heveslisin, bitirmeye değil, şıpsevdisin derdi :)

Evet öyle olduğumu kabul ediyorum, böylece daha çok şey öğreniyorum :) Bu arada başladığım işleri de bitirmeye çalışıyorum, hiç yarım etaminimi gördünüz mü? Çünkü size göstermiyorum:) Evde başlanmış bir sürü iş el işi var :D

Konumuza dönelim efenim;

Suluboya çok moda oldu son günlerde biliyorsunuz. İnstagramda envai çeşidini görebilirsiniz. Hal böyle olunca insan özeniyor. Bir köşesinden girişeyim istiyor. Serde çizerlikte olunca, bulaşmadan edilmiyor.

Ben suluboyaya hep mesafeli durdum. Çünkü insanı özgür bırakan bir boya türü değil. Doğaçlama çıkıyor bazı şeyler tamam, ama tekniği bilmediğim için ilkokul seviyesindeydi benim suluboya aşkım :)

Sonra ben bir gün dayanamadım, gittim kırtasiyeden uyguna bir suluboya aldım. Profesyonel sulu boyalar 100tl’den başlıyor neredeyse :) Benim gibi acemi birine çocuk suluboyası yeter de artardı bile. Hem laf aramızda, güzel iş görüyor :) Renk seçenekleri az sadece. Biraz geliştireyim ben de profesyonel bir sete geçerim inşallah.

Yaptıklarım çok basit şeyler aslında. Instagram‘dan beni takip edenler bilirler. Bir kaç gündür bunları paylaşıyorum:  suluboya2 suluboya3 suluboya5 suluboya6

Ben aşama aşama gelişmelerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Boya yapmak çok zevkli bir iş. Çizim yeteneğiniz olmasa bile büyükler için boyama kitaplarından alıp kafanızı dinlendirebilirsiniz ;)

yazi

12 thoughts on “Suluboya Sevgim

  1. beyazbegonvilblog, Teşekkür ederim Gülşahcım, yorumların beni çok mutlu ediyor :) Çervelemeyi düşündüm ben de :) Sevgiler..

  2. Teşekkür ederim Aylincim, insanı hobileri dinlendiriyor ;)

  3. Emeğinize sağlık, boyama yapmak çok zevkli,hem kafa dağıtıyor hemde sevdiğiniz hobilerim uğraşmak mutlu ediyor insanı.

  4. Bence resimleriniz çok profesyonel görünüyor , özellikle pembe güller. Ellerinize sağlık:)

Bir Cevap Yazın