inoa

Geçen gün Loreal Professionel’in düzenlediği Inoa lansmanına gittim. Nişantaşındaki Sofa Hotel’de düzenlenen lansmanda diğer saç boyalarına hiç benzemeyen bir saç boyası tanıtıldı.

İnoa’yı diğer saç boyalarından ayıran özelliklerden bir tanesi kokusunun olmaması. İçerisinde amonyak olmadığı için diğer saç boyalarında duyulan o rahatsız edici kokusu yok. Bir diğer güzel özelliği ise Yağ İletim Sistemi. Bu sistem ile boya saça daha iyi iletiliyor ve kalıcı oluyor. Ayrıca saçlar yıpranmıyor, matlaşmıyor ve parlaklığı korunuyor.

Profesyonel saç tasarım uzmanı Ediz bey bizim için İnoa ile bir karışım hazırladı. Bu karışımın kokusu yoktu ve diğer saç boyalarının karışımlarından daha pürüzsüz ve güzel görünüyordu. Ediz bey kuaför salonunda bu boyayı kullandığını müşterilerinin de beğendiğini söyledi.

İnoa sadece kuaför salonlarında uygulanıyor. Şu an çok yeni bir ürün olduğundan sadece anlaşmalı salonlarda bulunabiliyor. Bu salonların listesini ve yeni nesil saç boyası İnoa hakkında daha geniş bilgiyi http://www.inoa.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Loreal Türkiye olarak ilk defa bloggerlara yönelik bir etkinlik yapmışlar. Çok güzel bir tanıtım toplantısıydı, bir kaç tane moda ve kadın blogu yazarıyla tanıştım. Blogcu arkadaşım Filiz‘le birlikte gitmiştik lansmana. Her şey çok güzeldi ama katılım azdı. Sanırım hafta içi olması en büyük etkendi bu konuda. Biz tanıtımdan çok memnun kaldık Loreal Professionel ekibine teşekkür ediyorum ben kendi adıma.

Saç boyalarına karşı hep bir önyargım olmuştur. Saçı yıprattığını ve doğallığını kaybettiğini düşünürüm hep. En güzel saç rengi insanın kendi saç rengidir diye de savunurum. Saçlarım beyazlayana kadar boyamayacağıma da söz verdim bu yüzden : ) Ama boyatmaya karar verdiğimde İnoa’yı kullanacağım çünkü diğer boyalardan daha az zarar verdiğini düşünüyorum.

inoa_lansman inoa_lansman2