Mühim olan iç güzelliği Limonu!

limonataaa

Geçtiğimiz hafta Paramarka‘dan bir paket aldım. Pakette Cappy limonata, oyun hamuru ve bir adet limon vardı. Benden istedikleri limonu süsleyip bir yıldıza dönüştürmemdi.

limon_set

İlginç bir olay da yaşadım bu paketle ilgili. Paketi getiren kargo evde olmadığım için beni bulamamış. Ben de elden teslim almak için kargonu yolunu tuttum. Kardodaki görevli bayan bana paketi vereceği sırada paketin içinde limonata olduğunu keşfetti ve;

– Artık internetten limonata’da mı satıyorlar? dedi.

Bende;
– Satmıyorlar, bunu denemem için bana gönderdiler, deneyip blogumda yazacağım, dedim.

-Nerede? dedi iki Kadın birden.

– Yani internet günlüğümde yazacağım.. deyince.

-Biz de bir blog açalım o zaman dedi kadın meraklı meraklı :)

– Açın, dedim güldüm ben de :)

Dün akşam limonumu bir güzel süsledim, aslında amacım Bob Marley limon yapmaktı ama bu çıktı. Mühim olan iç güzelliği ismini verdim bu limonuma :)

Bu limonları süslememizin bir amacı var tabii. Paramarka‘da Cappy Limonata kampanyasına katılıp Nintendo Wii’yi götürmek. Tek yapılması gereken limonunu süsleyip onu bir reklam yıldızı yapmak.

Son gün yarın. Acele etmeli!

Paramarka‘ya bu güzel kiti bana gönderdikleri için ayrıca çok teşekkür ediyorum :)

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. ayyy çok şirin olmuş bence bu, bana gelseydi sanırım bu paket ben tam bir facia ile sonuçlandırırdım. bu arada kargodaki bayanlara da çok güldüm.

  2. “Mühim olan iç güzelliği” bayıldım ben bu isme :)

    Popüler blog yazarlarına böyle sürpriz paketler gönderiyorlar genelde. Onlar da bloglarında bahsediiyorlar. Hem firmalar için de güzel bir reklam yöntemi oluyor böylelikle.

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]