Motivasyon Sözleri, Kişisel Gelişim

kişisel gelişim

Güzel bir haftaya başlangıç yaptık. Bu hafta motivasyon sözlerimizde negatif sözlerin etkisini göreceğiz. Bu olumsuz kelimeleri hayatımızdan çıkarmaya çalışalım. Herkese mutlu ve pozitif bir hafta diliyoruz.

YAPAMAM: Tüm yapabilme imkanlarınızı kısıtladınız. Başaracak güce sahip olsanız da artık başaramazsınız.

OLMAZ: Olabilecek olan tüm olasılıkların önüne bir SET çektiniz. Olabilecek olasılıkları da devre dışı bırakarak bloke ettiniz. Artık ne yaparsanız ne kadar çabalarsanız çabalayın sistem devre dışı. Yapamazsınız.

DEĞİŞMEZ: Böyle geldi böyle gider zihniyeti. Yapacak hiçbir gücünüz de kalmadı. Hatta daha da çektiniz negatiflikleri.

HERŞEY ÇOK KÖTÜ: İşte tüm iyi olasılıkları ve imkanları sildiniz. Hepsi uçtu gitti.

GÜVENMEM KİMSEYE ve HİÇBİR ŞEYE !!!!!!!!!: Güvene dayalı tüm kapıları kapattınız. Tüm güven veren şeyler sizden uzaklaştı gitti.

SEVMEM: Kalp merkezi tüm sevgi iletişimine dayalı şeylere kapandı. Kalp merkezi , duygular , hisler , sevgiye dair , sevgiye dayalı olan herşeye kapandı.

İNANMIYORUM: Hiçbir şeyin dolduramayacağı bir boşluk oluşturdunuz.

ŞANSSIZIM: Talihsizlikler yakanızı bırakmaz. İşleriniz ters gider , olacak işleriniz bir anda olmaz , herşey bozulur da bozulur. Şanssızım diyerek kötü şansı da çektiniz. Yani NEGATİF ÇEKİM YASASI çalıştı.

HEP AYNI İNSANLAR / ARIZALAR / KÖTÜLER BENİ BULUR: Yeni insanların ve yeni işlerin hayatınıza girmesini bloke ettiniz. Yine NEGATİF ÇEKİM YASASINI çalıştırdınız.

HEMEN HASTALANIRIM: İşte yine kendi kendinizi hasta etmek için BAĞIŞIKLIK sisteminizi bloke ettiniz. İlaç şirketleri için potansiyel biri oldunuz.

KORKTUĞUM ŞEY BAŞIMA GELİR /AKLIMA GELEN BAŞIMA GELİR: Falanca zaman rüya gördüm.kötü idi. Bak işte çıktı. Korkularınızın gerçekleşmesi için onu güçlendirdiniz.

BIKTIM USANDIM: Olumsuz herşey sürekli olarak üstünüze üstünüze gelmeye başlayacak.

NEYE ELİMİ ATSAM KURUR: Bereket kapılarını kapattınız. Rızık yok.Aşk yok.Para yok.Evlilik hayatı berbat. Yolda yürürken ayakkabınızın topuğu kırılır ya da arabayla giderken kaza yaparsınız.

İMKANSIZ: Ben asla başaramam. Yine NEGATİF ÇEKİM YASASINI çalıştırdınız. Ne kadar çalışırsanız çalışın başarılı olamazsınız.

BUNU ASLA AFFETMEYECEĞIM: Geçmişe takılı kaldınız ve artık özgür değilsiniz.

Herşeyin tam tersini düşünün

Herşey çok güzel olacak.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]