Kredi kartı kullanacaksanız TEB Bonus Card

teb bonus card

Alışveriş yapmak kimisi için oldukça zevkli bir işken kimisi için de oldukça zahmetli olmakta. Alışveriş yaparken herzaman en iyi şartlarda yapmak isteriz. En uygun fiyat olsun, taksit olsun, hediyeli olsun vs…Tüm bu imkanlardan faydalanmak için kredi kartı kullanabiliriz. Kredi kartı aslında hayatımıza çok kolaylık getirmekte. Üzerimizde çok fazla nakit taşıma derdimiz olmuyor, yaptığımız alışverişleri taksitlendirme imkanımız oluyor. Puan biriktirip zamanı gelince bedava alışveriş yapabiliyor, istediğimiz zaman da nakit avans çekebiliyoruz. Cebimizde kredi kartı varsa kendimizi herzaman güvende hissediyoruz.

Banka kartlarının bazı temel özellikleri standart olsa da bazı özellikleri de bankadan bankaya değişebilmekte. TEB Bonus Card da harcarken bonus kazandıran, vade farkı olmadan tasitli alışveriş imkanı tanıyan kartlardan biri. Bonus Card’ın bütün özelliklerini taşıyan TEB Bonus Card’ın farklı ihtiyaçları olanlar için farklı hizmetler sunan pek çok çeşidi bulunmakta. TEB Bonus Plus, TEB Bonus Premium, ÜniversiTEB Bonus, TEB Bonus İzmirim, TEB Bonus Business bunlardan sadece bazıları.

TEB’in ve TEB Bonus Card’ın çok avantajlı kampanyalarından yararlanmak için siz de hemen başvuru yapın.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. Finansbank ve Asyacard kullandım, memnun kalmadım…Teb bonus vade farkı açısından dğerlerinden avantajlı, puan kazanmak daha kolay, yazını okuduktan sonra internette araştırdım, iptal etmek ve yenilemek üzere iken iyi denk geldi…

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]