iPhone 8 İle Çağı Yakalayın

Akıllı telefonların altın çağını yaşadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle tuşlu ve adeta telsiz bir telefon büyüklüğünde kullanılan cep telefonlarından bu denli gelişmiş telefonlara seyri yaşayan herkes şimdiki teknoloji karşısında hayranlığını gizlemekte zorluk çekiyor. Hatta bu durum öyle bir hal aldı ki artık hiç kimse, haklı olarak, teknolojiyi geriden takip etmek istemiyor. Sunulan onlarca kıymetli özellik arasından henüz kullanılmayan ve keşfedilmeyen özellikler düşünüldüğünde ise hep bir şeylere geç kalmışlık hissi ortaya çıkıyor. Akıllı telefonlar arasında hem en çok tercih edilen hem de işletim sistemi ile farklılık yaratan iPhone 8, bu anlamda kullanıcı memnuniyetini katlamaya da devam ediyor. Dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi olan İOS 11 ile donanımını oldukça yüksek ölçüde arttıran iPhone 8 ile beklentilerinizden çok daha fazlasını bir telefonda bulmanız mümkün olacak.

Hızlı şarj etme özelliğinin yanı sıra “Qi” uyumuna sahip noktalarda da temassız şarj etme imkânı sunarak priz bulma sorununu da ortadan kaldırmış oluyor. Harici bir cihaz gerekmeksizin yüksek ses kalitesi sunan bu akıllı telefon ile artık dilediğiniz her yerde konser salonlarını cebinizde taşımanız da mümkün hale gelmiş oluyor.

Akıllı telefonların son dönemlerde en çok tercih edilme sebeplerinden biri ise elbette fotoğrafa duyulan ilgi. Her yaştan insanın cebinde profesyonel bir fotoğraf makinesi gezdirmeyi istemesi ile üreticilerin akıllı telefonlardaki kamera özelliklerine yoğunlaşmaları beklentinin karşılanmasını sağladı. Adeta profesyonel bir makine ile çekilmiş gibi çıkan fotoğraf kalitesini iPhone 8 ile çok daha net anlamanız mümkün olacak. 5 kata kadar dijital yakınlaşma, f/1.8 diyafram açıklığı ve 12 MP yüksek görüntü kalitesi ile fotoğrafçıların bile tutkusu haline gelen iPhone 8 bu anlamdaki beklentilerinizin tümünü karşılayabilecek bir güce sahip.

Dayanıklılık konusunda da kendini bir üst seviyeye çeken iPhone 8, her iki yüzeyinde bulunan son teknoloji camlar sayesinde hem çok dayanıklı hem de toza, kire ve suya dayanıklı hale gelmiş durumda. İnternet üzerinden bu akıllı telefon hakkında bilgileri incelerken MediaMarkt iphone 8 ile karşılaştım. Hem fiyatlarının uygun oluşu hem de satış sırasında ve sonrasında sunulan destek, bir alışverişten beklenen her şeyi önüme serdi. Teknoloji ürünlerinin benim için en güvenilir adresi olan MediaMarkt ile yeni nesil akıllı telefonlarınıza ve çok daha fazlasına tek bir tuşla dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. Zai says:

    Sony Xperia nın son ürünlerine bakmanı da tavsiye ederim (=

  2. İphone 8 güzel ama ben iphone X’in tasarımını daha çok seviyorum. Özellikle X Plus çıkarsa bence en iyi telefon o olacaktır

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]