İnstagram Gizli Hesap Görüntülenebilir mi? Gizli Hesaplara Erişmenin Bir Yolu Var Mı?

Bir çok kullanıcı kişisel nedenlerden dolayı hesabını instagram gizli hesap olarak kullanıyor. Eğer siz o kullanıcının arkadaşı değilseniz hesabındaki fotoğrafları göremezsiniz. Ancak bazı siteler ve programlar bu gizli hesaplara erişlebildiğini iddia ediyor. Gelin birlikte bakalım.

İnstagram’da Gizli Olan Hesaba Bakılır mı?


Instagram bize diğer insanların hayatlarına gizlice bir göz atmamızı sağlıyor. Ancak bir hesabı gizli yapabileceğiniz için, özellikle bu özel hesapları takip etmeyi seçmezseniz, bazı kişilerin paylaştığı fotoğraf ve videolara her zaman erişemezsiniz.

İnstagramdaki gizli hesaplar hep merak konusu olmuştur. Bu konuda araştırma yaptığımızda karşımıza çıkan sonuç malesef hiç de iç açıcı değil.

Gizli hesaplara erişebildiğini söyleyen bir kaç program olduğu iddia ediliyor. Ama dikkat edin! Telefonunuza indirdiğinizde bilgileriniz çalınabilir.

Özel bir Instagram hesabı nasıl görüntülenir?

Herhangi bir zamanda özel bir Instagram hesabını görüntülemek istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz hesabı takip etmektir. Bu, kullanıcının takip isteğinizi onaylamasını gerektirir.

Hesabı takip etmeden özel bir Instagram hesabını görüntülemek için kullanabileceğiniz, Instagram’ın kullanım şartlarını ihlal eden üçüncü taraf uygulamaları kullanmak da dahil olmak üzere kullanabileceğiniz bazı alternatif yöntemler vardır ki bunu yapmanızı önermeyiz.

Bununla birlikte, hesabı doğrudan takip etmeden özel bir Instagram hesabını (veya hesapla ilişkili gönderileri) teknik ve etik olarak görüntülemenin başka yolları da vardır.

Takip talebinde bulunmadan özel bir Instagram hesabı nasıl görüntülenir?


Özel hesabı zaten takip etmiyorsanız, deneyebileceğiniz iki yöntem şunlardır:

Hesap adı için bir Google görsel araması yapın.

Özel hesabın Instagram adını (instagram gizli hesap) (özel bir hesabın adını, gönderi sayısını ve takipçi ve takip eden rakamlarını bile görüntüleyebilirsiniz) Google’a kopyalayıp yapıştırabilir ve ardından bir görsel arama yapabilirsiniz.

Başka birinin hesabını gözden geçir


Görüntülemek istediğiniz özel Instagram’ı takip eden birini tanıyorsanız, o hesaba her zaman onun hesabı üzerinden erişebilirsiniz (tabii ki arkadaşınızın veya bir tanıdığınızın izniyle.)

Görmek istediğiniz belirli bir Instagram gönderisi varsa, onlardan özel gönderinin ekran görüntüsünü alıp size göndermelerini de isteyebilirsiniz.

Aksi takdirde, oluşturduğunuz başka bir hesaptan özel bir Instagram hesabını takip etmeyi talep edebilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]