iFondi ile Alışveriş Çok Rahat

Son yıllarda farklı kesim, renk, desen ve modellerde külot çeşitleri bulunuyor. Lazer kesim, bikini modeli en popüler olan külot çeşitlerinden sadece iki tanesidir. Kıyafetimize, tarzımıza ya da zevkimize göre seçeceğimiz külot modellerinden hangisinde rahat edeceğimiz ise oldukça önemlidir.

Geçenlerde beyaz pantolonumun içine giymek için aldığım ten rengi yüksek belli külottan memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Alerjik olmama neden olan bir kumaşı ve göründüğü kadar yüksek belli olmaması yüzünden istediğim verimi alamadım. Görselinde göbeği toparladığını gösterse de giyince devamlı katlanması ve kayması yüzünden yüksek bel olmasının bir faydası yoktu. Böylece gün boyu rahatsız ettiği için bulunduğum ortamda son derece konforsuz hissettim. Bu yüzden ben de farklı ve güvenilir yerlerden külot arayışına geçtim. ifondi kadın külot kategorisinde beğendiğim bir kaç modelden bahsetmek istiyorum. Üçlü setleri hem maddi açıdan daha karlıya hem de farklı renklere aynı anda ulaşma imkanı sağladığı için kolaylık oluyor. Benim beğendiğim dantelli külot setinin içerisinde gri, kırmızı ve mavi desenli modeller bulunuyor. Pamuktan üretildiği için terleme ya da alerjik herhangi bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Bunun dışında bir başka beğendiğim modelde Cotton Hill ismi ile geçen tüllü ve bordo renginde olan G-String’ dir. Özellikle dar pantolonlarda rahat bir kullanım sağlaması acısından tercih edilebiliyor. Ben dar ve özellikle açık renk pantolonlarımda sıkıntı yaşamamak için tercih ediyorum. Diğer türlü iç çamaşırının belli olması rahatsızlık verici olabiliyor. Tabii sağlığım açısından pamuklu olanları tercih ediyorum. Lazer kesim ve bikini modeli külotların son yıllarda oldukça popüler olduğunu düşünürsek özellikle lazer kesim külotların rahatlığından bahsedebilirim. Pantolon ve abiye elbiselerin içerisinde sıklıkla tercih ediliyor. Külot izinden hoşlanmayanlar için gerekli bir modeldir. Tanga ve G-String külotlarda fantezi modeller bulunuyor. Zevkinize ve tarzınıza göre seçebileceğiniz bu modelleri de kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak günlük yaşantımızda sağlığımız ve konforumuzu ön planda tutmalıyız.

Birbirinden farklı renk, desen, kumaş, tarz ve kesimde kadın külot modelleri bulunuyor. Deneyerek hangisinin sağlığımız ve konforumuz açısından daha iyi olduğunu bulabiliyoruz. Ancak sağlığımız bakımından pamuklu kumaştan üretilmiş modellerden vazgeçmemeliyiz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]