Doğanın Renklerini Paylaşma Vakti

Biz kadınlar her zaman farklı bir hediye, kaliteli ve şık bir takı, hiç solmayan bir çiçek istiyoruz değil mi? Şimdi size doğanın tüm çiçeklerinin ölümsüzleştiği bir yerden bahsetmek istiyorum: flove.ly! Artık doğanın güzelliklerini sonsuza kadar muhafaza edebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Kadınların çiçek aşkını bilmeyen yoktur. Birçoğumuzun evinde, ofisinde hatta arabasında bile çiçek bulunuyor. Kimimiz gülü, kimimiz begonyaları, kimimiz ise kasımpatıyı seviyor. Yapayındansa gerçeğini tercih edenimizin sayısı ise bir hayli fazla. Canlı bir çiçeğin birkaç günden ya da birkaç aydan fazla yaşayamayacağını hepimiz biliyoruz. Peki size, sevdiğiniz çiçeğin asla solmayacağını ve sonsuza kadar canlı, rengarenk kalacağını söylesem ne derdiniz? Böyle bir şey imkansız gibi gelebilir ancak bu mümkün! Nasıl mı?

Rengarenk, narin, küçücük çiçekler özenle toplanıyor. Kimisi preslenerek kurutuluyor, kimisi olduğu gibi kurutulmaya bırakılıyor. Çiçekler o kadar hassas oluyorlar ki en ufak bir hatada bozuluyorlar. O nedenle titizlikle saklanıyorlar. Renklerini koruyan çiçekler reçineyle kaplanıyor. Renklerini, güzelliklerini uzun yıllar korusunlar diye farklı farklı tasarımlar yapılıyor. Doğanın orijinal renklerini sevenleriyle paylaşmak için kolyelere, bileziklere, yüzüklere dönüşüyor bu tasarımlar. Tüm bunlar kendi başına olmuyor elbette. Bu güzellikleri bizlerle buluşturan flove.ly sayesinde zamanı donduran kolyeler, el yapımı bilezikler ve çiçeklerle hayat bulan telefon kılıfları ile sevdiğiniz bitkiler her zaman yanınızda!

01010205_1024x1024

Yaşayan Kolyeler

Farklı bir hediye, farklı bir tarz, hem doğal, hem şık, hem kaliteli… Doğadan ilham alan gümüş kolye modelleri ile kıyafetlerinizi sevdiğiniz çiçeklerle kombine edecek ve sizi gören herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Gerçek çiçekleri kolye olarak kullanmak kadar eğlencelisi olamaz. Tamamı el yapımı, tamamı gerçek çiçek olan bu kolye modelleri kendiniz için kullanabileceğiniz gibi, sevdiklerinize de hediye ederek onları şaşırtabilirsiniz. Kim bir hediye kolye aldığında mutlu olmaz ki, üstelik içinde gerçek bir çiçek varsa?

flovely-bilezik

Organik Bilezikler

Bugün hangi çiçeği takmak isterdiniz? Bilezik birçok kadının vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Çoğu zaman kolumuzda bir bileklik ya da küçük bir takı olmadan giysilerimizde bir şey hep eksik gibi görünür. Zarafetin ve şıklığın da tamamlayıcısı olan bilezik modelleri, gerçek çiçeklerden yapıldığında kolunuzda nasıl duracağını hayal edebiliyor musunuz? Türkiye’de bir ilk olan gerçek çiçek tasarımcısı flove.ly bilezikleri ile çiçekleri kolunuzda taşımanın keyfini çıkaracaksınız.

IMG_1718_1024x1024

Çiçekli Telefonlar

Telefonunuz çiçeğinizi, çiçeğiniz sizi anlatsın istemez miydiniz? Doğal güzellikleri cebinizde, çantanızda ya da masanızda sonsuza kadar muhafaza edebileceğiniz flove.ly telefon kılıfları ile kendinize hem organik hem de çok farklı bir telefon kılıfı alabilirsiniz. Tamamı el yapımı olan rengarenk çiçeklerle bezenmiş telefon kapakları, elinizden bırakamayacağınız kadar size özel ve güzel olacak. Siz de flove.ly ürünleri ile tanışmak istiyorsanız acele edin, birbirinden güzel çiçeklerle her yanınızı süsleyin.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. irem says:

    harika tasarımlar çok beğendim..

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]